تبلیغات
TasvirCity - دنیای تصاویر - اخبار
TasvirCity - دنیای تصاویر

اخبار

یکشنبه 15 شهریور 1388

سلام بچه ها خوبید  چه کا را میکنید خوش میگذره شرمنده  دیر اومدم اخه نبودم ولی خوب دختر خالم که بود  با ماه رمضون چطورید طاعات و عبادادتون قبول   

خوب حالا بریم سر عکس و اخبارمون

نظر فررررررررررررااااااااااااااااااامممممموش

نشه باشه


 

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید این واقعیت را قبول كرد كه فوتبال ملی دچار بی‌انگیزگی شده است.


محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگاران  درباره بازی تیم ملی مقابل ازبكستان و نتیجه تساوی بدون گل مقابل این تیم اظهار داشت: بازی در زمین حریف بود و نمی شد توقع داشت كه به این تیم 6 گل بزنیم. در نیمه اول درصد پاس های اشتباهی كه بازیكنان به یكدیگر دادند كم بود. نمی گویم موقعیت های خیلی خطرناكی خلق كردیم اما آنها هم موقعیتی نداشتند.
وی افزود: نمی خواهم این نتیجه را توجیه كنم اما بعضی زمین ها و توپ ها هستند كه به بازیكن اعتماد به نفس می دهند. نمی خواهم بگویم زمین بد بود اما توپ در آن پله می شد و پاس های بازیكنان آن طور كه پیش بینی می شد به هدف نمی رسید.
نصرتی در پاسخ به این سئوال كه تیم ملی مقابل بحرین هم بازی خوبی انجام نداد، عنوان كرد: مقابل بحرین كه كل تیم خسته بود. گل هایی كه دریافت كریم خیلی ساده بود. دلیل این كه نتوانستیم دفاع خوبی در این بازی داشته باشیم این بود كه گرما و شرجی بودن هوا روی تمركز بازیكنان تاثیر گذاشته بود.
این مدافع یادآور شد: سه گل اول بحرین كاملا اتفاقی بود. آنها شگرد بازی در گرما را می دانند. غیر از گل چهارم كه روی حركت تاكتیكی بحرین دریافت كردیم سه گل دیگر را روی ضعف خط دفاع نخوردیم.
بازیكن تیم تراكتورسازی در این باره كه شكل بازی تیم ملی جالب نیست گفت: نمی خواهم منكر این مورد شوم اما ببینید تیم ملی قبل از بحرین چند جلسه تمرین داشته است و با چه شرایطی به آنجا اعزام شدیم.
نصرتی با اشاره به كمبود انگیزه بین ملی پوشان خاطرنشان كرد: باید این واقعیت را قبول كرد با توجه به عدم صعود تیم ملی به جام جهانی انگیزه ها كم شده است. وقتی به بحرین و ازبكستان رفتیم حتی یك نفر ایرانی هم در تمرین نیامدند. همه اینها روی تیم تاثیر می گذارد. مسئولان باید برای ایجاد انگیزه فكری كنند.
وی در مورد انتقادهایی كه به قطبی می شود عنوان كرد: قطبی به تنهایی نمی تواند كاری كند. او مربی خوبی است و باید به او فرصت داد.

 

استاد بزرگ شطرنج ایران پس از عقد قرارداد با تیم اسكاهامبورگ آلمان، مهرماه سال جاری در هفته اول بوندس‌لیگا بازی خواهد كرد.


احسان قائم مقامی پس از دعوت تیم اسكاهامبورگ به منظور رقابت در لیگ‌ شطرنج آلمان چندی پیش در پی توافق صورت گرفته با مسئولان این تیم قرارداد بست تا در فصل جاری 2009-20010 برای این تیم بازی كند.
هفته اول بازی‌های بوندس‌لیگای شطرنج آلمان 23 مهر آغاز خواهد شد.
احسان قائم مقامی با ریتینگ 2589 نفر سوم جدول تیم اسكا هامبورگ است.
ووشتاس رادوسلاو و روبرت كمپین‌سكی به ترتیب با ریتینگ 2637 و 2601 هر دو از لهستان نفرات اول و دوم جدول تیم هستند.
در تیم اسكاهامبورگ 18 شطرنج‌باز مركب از 9 بازیكن آلمانی، 2 لهستانی، 2دانماركی، یك روسی، یك مصری، یك سوئی، یك هلندی و نماینده ایران بازی خواهند كرد.

 

دبیر كل كمیته ملی المپیك بر اهمیت رشته‌های رزمی در بازی‌های آسیایی گوانگجو تاكید كرد.


 جلسه ارائه برنامه مسئولان فدراسیون تكواندو با حضور دبیركل كمیته ملی المپیك برگزار شد تا این رشته رزمی هم به ارائه برنامه‌های خود تا زمان شروع بازی‌های گوانگجو بپردازد.
در این نشست كه سید محمد پولادگر، رئیس فدراسیئون تكواند و غلامرضا ابراهیمی، دبیر و ذوالقدر، مدیر تیم های ملی حضور داشتند در ابتدا بهرام افشار زاده ضمن تاكید بر اهمیت رشته های رزمی در بازی های گوانگجو حمایت همه جانبه كمیته را از رشته های حاضر در این مسابقات اعلام داشت.
سپس پولادگر ضمن بر شمردن پاره‌ای از مشكلات و كمبودها همچون نداشتن سالن و امكانات تمرینی مناسب كه البته با قول دبیر كل جهت برطرف كردن آن روبرو شد، آمادگی این رشته رزمی را برای مسابقات پیش رو اعلام كرد.
در ادامه ذوالقدر به ارائه برنامه آماده سازی تیم ملی تكواندو برای حضور در این بازی‌ها پرداخت تا اعضاء كمیته علمی در مورد برنامه های آماده سازی ارائه شده و پیشنهاد اصلاح برخی از جزئیات، نظرات خود را اعلام كنند.
در پایان مقررشد ارائه برنامه مدون زمان بندی آماده سازی تیم ملی در فرم های جدید توسط كادر فنی و سرمربی تیم در جلسه آینده عنوان شود.

 

 جلسه مسئولان فدراسیون فوتبال در محل كمیته ملی المپیك برگزار شد و تاج برنامه‌های این تیم را ارائه كرد.


 در این جلسه كه در دفتر دبیركل كمیته ملی المپیك برگزار شد فاطمه سلامی، پروانه نظر علی، خسرو ابراهیم، بهروز برجسته و مهران سررشته اعضای كمیته علمی و اصغر رحیمی، دبیر ستاد تداركاتی به همراه تاج، نایب رئیس فدراسیون فوتبال حضور داشتند.
در ابتدا بهرام افشارزاده در مورد چگونگی آماده سازی و برنامه تداركاتی تیم ملی فوتبال جهت حضوری موفق در بازی های آسیایی تاكید و اعلام كرد: كمیته ملی المپیك آماده است هر گونه همكاری با تیم فوتبال امید را در این زمینه انجام دهد.
اعضای كمیته علمی نیز در مورد چگونگی آماده سازی تیم فوتبال المپیك برای موفقیت های آینده این تیم پیشنهادات خود را ارائه كردند.
سپس مهدی تاج به ارائه تقویم روزشمار تیم ملی فوتبال تا بازی های آسیائی گوانگجو پرداخت و خواهان همكاری بیشتر تیم های لیگ برای رفع مشكلات تیم فوتبال المپیك به ویژه امكان در اختیار داشتن كامل بازیكنان تیم ملی شد تا كادر فنی بتواند ضمن در اختیار داشتن تمامی بازیكنان در زمان كافی تمركز بیشتری بر روی آماده سازی تیم داشته باشند.
در پایان جلسه مقرر شد ارائه برنامه زمان بندی تمرینات تداركاتی و آماده سازی تیم فوتبال المپیك، در جلسه آینده با حضور كادر فنی انجام گیرد.

 

 

 سرمربی تیم ملی پس از بازگشت به ایران امروز جلسه‌ای با نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال ایران برگزار كرد تا در مورد عملكرد تیم ملی در 2 بازی گذشته توضیح بدهد.


 پس از شكست 4 بر 2 مقابل بحرین و كسب نتیجه تساوی بدون گل مقابل ازبكستان، افشین قطبی امروز به فدراسیون فوتبال رفت و جلسه‌ای با مهدی تاج برگزار كرد.
گفته می‌شود مسئولان فدراسیون فوتبال از نتایج اخیر تیم ملی در دیدارهای دوستانه رضایت ندارند و به همین از قطبی خواسته شد امروز به فدراسیون برود و در مورد عملكرد تیم ملی پاسخگو باشد.
جلسه قطبی با تاج یك ساعت طول كشید و سرمربی تیم ملی درباره عملكرد تیم ملی در دو مسابقه دوستانه و برنامه های تیم ملی توضیحاتی ارائه كرد.
قرار است قطبی در نشستی مطبوعاتی كه زمان آن متعاقبا اعلام می‌شود درباره مسائل اخیر صحبت كند.


 

كاروان تیم ملی فوتبال ایران پس انجام دیدار دوستانه با ازبكستان به تهران بازگشت.


 تیم ملی ایران روز گذشته در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی ازبكستان رفت و در تاشكند با تساوی صفر بر صفر متوقف شد.
پرواز تیم ملی از تاشكند بامداد امروز ساعت 2:30 در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به زمین نشست كه در این سفر لژیونرهای نیز تیم ملی را همراهی كردند.
جواد نكونام، مسعود شجاعی، ایمان مبعلی و مهرزاد معدنچی فردا برای حضور در تیم‌های باشگاهی خود تهران را ترك خواهند كرد.

 

 

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: امیدوارم با شرایط فوق‌العاده‌ای كه بر تیم حاكم است، برای استارت قهرمانی پرسپولیس را شكست دهیم.


فرشید طالبی در گفت و گو با خبرنگاران در مورد حضورش در تیم ملی فوتبال ایران در مسابقه با ازبكستان اظهار داشت: یك مسابقه سنگین را برابر تیم ملی ازبكستان برگزار كردیم، اما متأسفانه در این دیدار اسیر ناداوری و جبران وی برای برابر كردن تعداد بازیكنان شدیم و نتوانستیم نتیجه مطلوب را به دست بیاوریم.
وی ادامه داد: به نظر من زارعی كه با كارت قرمز داور روبرو شد به هیچ وجه مستحق دریافت این كارت نبود. داور در صحنه‌ای او را اخراج كرد كه زارعی یك حركت معمولی را انجام داد.
طالبی با اشاره به این كه مقابل ازبكستان یك دیدار درگیرانه و فیزیكی را برگزار كردیم، عنوان كرد: بازی مقابل تیم‌های بزرگ می‌تواند یك محك جدی و خوب برای تیم ملی فوتبال ایران باشد و امیدوارم بتوانیم در این دیدارها به هماهنگی لازم دست پیدا كنیم.
مدافع ملی‌پوش ذوب‌آهن افزود: از سرمربی تیم ملی متشكرم كه در این بازی حساس به من اعتماد كردند تا در نیمه دوم مقابل ازبكستان به میدان بروم و امیدوارم توانسته باشم با جلب اعتماد كادر فنی و تداوم حضور در تركیب اصلی تیم ملی به یك مهره تأثیرگذار تبدیل شوم.
وی در مورد دیدار مقابل پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران خاطرنشان كرد: یك بازی سخت را پیش رو داریم، البته من و اشجاری به تازگی از اردوی تیم ملی به اصفهان برگشته‌ایم، اما امیدوارم با شرایط فوق‌العاده‌ای كه بر تیم حاكم است و شادابی نشاطی كه بین اعضای تیم وجود دارد، برای استارت قهرمانی با دست پر و 3 امتیاز میدان را ترك كنیم.
طالبی درباره غیبت خلعتبری در دیدار حساس فردا یادآور شد: خلعتبری ستاره بی چون و چرای ذوب‌آهن است و غیبت او می‌تواند در روند تیم مؤثر باشد، اما با تدابیر كارساز سرمربی تیم مطمئن باشید خلاء این بازیكن به خوبی پر می‌شود. البته ذوب‌آهن به دلیل برخورداری از بازیكنان هم‌سطح در این زمینه مشكلی ندارد و بازیكنان به خوبی مكمل یكدیگر خواهند بود.
دیدار ذوب آهن و پرسپولیس ساعت 20:30 فردا در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

 

تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز برای دیدار با پیكان امروز با اتوبوس راهی قزوین ‌‌شد.


 كاروان تیم تراكتورسازی تبریز كه در هفته پنجم لیگ‌برتر فوتبال فردا میهمان پیكان قزوین است، با اتوبوس راهی قزوین شد.
حسن آذرنیا سرپرست تراكتورسازی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در مورد اعزام تیم با اتوبوس اظهار داشت: به دلیل آن كه شرایط فرودگاه قزوین مساعد نیست ترجیح دادیم تیم را با اتوبوس باشگاه به این شهر بفرستیم. اگر قرار بود به تهران بیاییم و از آنجا به قزوین برویم، ممكن بود معطلی زیادی داشته باشیم كه در این مورد امكان خستگی تیم وجود داشت.
وی ادامه داد: محمد نصرتی كه بامداد امروز به همراه تیم‌ملی از ازبكستان بازگشته است، قرار است بعدازظهر امروز به طور جداگانه از تهران راهی قزوین شود و به جمع بازیكنان تراكتورسازی بپیوندد.
دیدار تیم‌های پیكان قزوین و تراكتورسازی تبریز ساعت 21 فردا در ورزشگاه شهید رجایی قزوین برگزار می‌شود.

 

سومین اردوی ملی اینتر كمپوس (مدارس فوتبال باشگاه اینتر میلان در ایران) به میزبانی باشگاه فولاد مباركه سپاهان برگزار می‌شود.


 این اردو از پانزدهم تا نوزدهم شهریور ماه در ورزشگاه صفائیه مباركه ( كمپ اختصاصی باشگاه سپاهان) برپا می‌شود.
منتخبان این اردو به تورنمنت سالیانه ایتالیا كه با حضور مدارس فوتبال اینتر میلان در سراسر جهان همراه است حاضر خواهند شد.این تورنمنت از 27 شهریور تا 7 مهرماه در فلورانس ایتالیا برگزار می شود.
مدارس فوتبال اینتر كمپوس از بازیكنان زیر 12 سال تشكیل شده است.

 

بازیكن ساحل‌عاجی تیم فوتبال چلسی انگلیس گفت: دوست دارم در بریتانیا و برای تیم باشگاهی‌ام، اسطوره شوم.


 به نقل از روزنامه استار "دیدیه دورگبا " اظهارداشت: برای من این یك رویا است كه آنقدر خوب برای چلسی بازی كنم كه در تاریخ تیم‌، اسطوره شوم. خیلی خوشحالم كه عضو چنین تیم پرقدرتی هستم. تیمی كه از درون دروازه تا خط حمله ستاره دارد.
این مهاجم 31 ساله ادامه داد: دقیقا به این خاطر است كه در چلسی كار با كیفیتی انجام می شود و تیم اینك موقعیت برجسته‌آیی درلیگ برتر دارد. ‌قول می دهم تا مادامیكه در چلسی هستم گل بزنم تا بخشی از تاریخ آن شوم.
این بازیكن درحالی این اظهارات را بر زبان آورد كه هفته قبل قرارداد جدیدی تا سال 2013 با باشگاه لندنی امضا كرد. وی كه نام كاملش دیدیه‌ایودورگبا تبیلی و متولد 11 مارس مارچ 1978 آبیجان در ساحل عاج است، 5 سال قبل بارقمی بالغ بر 24 میلیون پوند به نزد آبی‌ها آمد. البته قبل از حضور در لیگ برتر، در فرانسه با تیم لومان در سال 1998 خود را مطرح كرد و بعد بازی در تیم‌های گنگام و مارسی را قبل از حضور در چلسی در سال 2004 نیزتجربه كرد. این گلزن ملی‌پوش كه برای تیمش تاكنون 61 بازی كرده و 38 گل زده است.

 

 

سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی گفت: مردم تبریز به اندازه توانی مالی كه تیم دارد باید از تراكتورسازی توقع داشته باشند.


فراز كمالوند در گفت و گو با خبرنگاران درباره این كه گفته می شود بازیكنان تراكتورسازی به دلیل مشكلات مالی انگیزه خود را از دست داده و هر روز در باشگاه تجمع می كنند، اظهار داشت: این خبر صحت ندارد و كذب است. باشگاه مشكلات مالی دارد اما بازیكنان در باشگاه تجمع نكرده اند.
وی تاكید كرد: بودجه جذب بازیكن برای امسال 3 میلیارد تومان بوده است كه نسبت به سایر تیم ها مبلغی نیست. برای بستن تیم بیشتر از خود بازیكنان فصل گذشته استفاده كردم. فقط 7 بازیكن جدید گرفتیم. در جذب بازیكنانی مثل میرقربانی و نیكبخت واحدی هم موفق نبودیم. اگر قرار باشد این 3 میلیارد تومان هم پرداخت نشود فایده ای ندارد.
سرمربی تراكتورسازی ادامه داد: من از مردم تبریز می خواهم در آینده توقعشان از این تیم برای نتیجه گرفتن به اندازه پولی باشد كه در این تیم خرج می شود و اتفاق های بعدی را به گردن بازیكن و كادرفنی نیندازند.
وی تصریح كرد: زمانی این تیم در لیگ دسته اول بوده و برای آن بودجه 4،5 میلیاردی در نظر می گرفتند اما من سال گذشته با بودجه ای متعارف توانستم تیم را به لیگ برتر بیاورم و برای این فصل توقع داشتم كه بودجه را افرزایش دهند تا بتوانیم تیم شایسته ای را ببندیم.
كمالوند یادآور شد: بودجه امسال 3 میلیارد تومان در نظر گرفته شده كه تا این هفته هنوز پیش قرارداد خیلی از بازیكنان پرداخت نشده است. تیم تراكتورسازی بعد از پرسپولیس و استقلال بیشترین تماشاگر را دارد. مردم عیار این تیم را هم در 4 هفته اول دیده اند و می دانند تیم ضعیفی نداریم.
سرمربی این تیم تبریزی با اشاره به اینكه اكثر بازیكنان فصل گذشته تیم برای اولین بار است كه در لیگ برتر بازی می كنند، اضافه كرد: اكثر این بازیكنان قراردادهایی 60 الی 70 میلیون تومانی دارند. مگر قراردادها چقدر است كه پرداخت نشود. البته آقای شفق تمام تلاش خود را می كنند اما او به تنهایی نمی تواند كاری از پیش ببرد. مسئولان استانی قول مساعدت و همكاری داده اند اما تا این لحظه خبری از كم نبوده است.
كمالوند گفت: همیشه گفته ام كت و شلوار بعد از تعطیلات نوروز فایده ای ندارد. تیم اكنون انگیزه و حق خود را می خواهد. هنوز نتوانسته ایم پیش قراردادهای بازیكنان خود را بدهیم چه برسد به اینكه پاداش دو برد قبلی خود را بدهیم.
وی در مورد بازی با پیكان اظهار داشت: بازی سختی در قزوین داریم. پیكان در دو بازی گذشته تیم قبراق و خوبی نشان داده است اما ما هم انگیزه های خود را داریم.
دیدار تیم های پیكان و تراكتورسازی فردا ساعت 21 در ورزشگاه رجایی قزوین برگزار می شود.


 

عضو مسلمان تیم ملی فوتبال آلمان گفت: در دوران كودكی برای گرفتن روزه مشكل داشتم؛ اما الان با زبان روزه می‌توانم تمرین و بازی كنم.


 به نقل از روزنامه دی‌ولت‌ "مسعود اوزیل " اظهار داشت: در خانواده مذهبی رشد كرده‌ام و از دوران كودكی تحت تربیت در چنین فضای خانوادگی قرار گرفتم. برای گرفتن روزه به مرور آماده شده‌ام و اینك در حالی كه به این فریضه می پردازم، در تیم باشگاهی تمرین می كنم و یا به بازی می پردازم.
این بازیكن 20 ساله كه در تیم وردربرمن توپ می‌زند، افزود: خوب به خاطر دارم پدر و مادرم و دیگر اعضا خانواده‌ام به انجام این عبادت با دقت می پرداختند؛ اما برای من سخت بود و اگر دچار مشكلی می‌شدم، برای ساعاتی خاص و محدود روزه می گرفتم.
این بازیكن ترك‌تبار و دارای تابعیت آلمان كه شب گذشته گل دوم ژرمن ها را در دیدار دوستانه با آفریقای‌جنوبی در لوركوزن به ثمر رساند، ادامه داد: الان اصولا مشكلی ندارم. اگر هم زمانی نتوانم به محض این كه حالم مطلوب شود، اقدام به گرفتن روزه می كنم و در طول سال، روزهای نگرفته را به جا می آورم.

 

سرمربی تیم استقلال تهران گفت:‌ به دنبال ارائه بازی خوب و كسب 3 امتیاز مقابل سایپا هستیم.


 صمد مرفاوی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از دیدار مقابل سایپا اظهار داشت: شرایط بازیكنان ما خوب است و آنها در طول هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند. تنها مشكل ما در این چند روز نبود 4 بازیكن ملی پوش بود كه اگر اشتباه نكنم پس از بازی با ملوان 10 روز است كه آنها را در اختیار نداریم.
وی در خصوص غیبت این بازیكنان و مصدومیت دو بازیكن استقلال تاكید كرد: متاسفانه امیدرضا روانخواه و امیرحسین صادقی دچار مصدومیت شدند ولی اعتقاد دارم اگر تیم با تمام نفرات تمرین كند شرایط آمادگی ما كاملا متفاوت خواهد بود. البته بازیكنان جایگزین شرایط آمادگی صددرصد ندارند اما می‌توانند خلاء بازیكنان اصلی را پر كنند. در كل غیبت بازیكنان و مصدومیت‌ها در روند تیمی ما تاثیرگذار است.
وی در خصوص اعتراض به برگزاری بازی در ساعت 22:30 یادآور شد: با برگزاری مسابقه در ساعت 21 موافق بودیم ولی سازمان لیگ مخالفت كرد. در هیچ كجای دنیا مسابقه فوتبال در این ساعت برگزار نمی‌شود اما امیدواریم با این شرایط وفق پیدا كنیم و بازی با سایپا را به نفع خود به پایان برسانیم.
مرفاوی در خصوص پیش‌بینی بازی گفت: نمی‌توان نتیجه را پیش‌بینی كرد اما می‌دانم سایپا بازیكنان جوانی دارد و ما نباید به نتایج قبلی این تیم فكر كنیم و قصد داریم با ارائه یك بازی خوب 3 امتیاز را به دست بیاوریم.

 

كمیته انضباطی فدراسوین فوتبال 4 تیم لیگ برتری را جریمه نقدی كرد.


احكام كمیته انضباطی به شرح زیر است:

*‌دیدار دو تیم سایپا كرج و پیكان قزوین در مورخ 6 شهریور در شهرستان كرج برگزار شد كه تیم پیكان قزوین با 3 دقیقه تاخیر وارد زمین شد.بر همین اساس باشگاه فوق به پرداخت مبلغ 900 هزار ریال جریمه نقدی محكوم شد.

* دیدار دو تیم فولاد مباركه سپاهان و استقلال اهواز در حالی برگزار شد كه تماشاگران تیم سپاهان اقدام به فحاشی به داور مسابقه كردند .بر همین اساس تیم فولاد مباركه به پرداخت 10 میلیون ریال با توبیخ كتبی و درج در پرونده محكوم شد.همچنین اگر تخلفات تماشاگران مجددا تكرار شود ،از حضورشان در استادیوم ورزشی جلوگیری می شود.
بر همین اساس تیم استقلال اهواز نیز به دلیل داشتن 5 بازیكن اخطاری به پرداخت 2میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.

* در دیدار دو تیم شاهین بوشهر وتراكتورسازی تبریز تماشاگران تیم شاهین بوشهر اقدام به فحاشی نسبت به داوران و بازیكنان تیم مقابل كردند.بر همین اساس تیم فوق به پرداخت10 میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ كتبی و درج در پرونده محكوم شد.

 

 

تمرین تیم استقلال از ساعت 21 شب گذشته در ورزشگاه دستگردی برگزار شد.


تیم فوتبال استقلال به خاطر برگزاری بازی با سایپا در ساعت 22:30 تمرین خود را شب گذشته زیر نور و از ساعت 21 پیگیری كرد.

* قبل از آغاز تمرین مسئولان تیم استقلال برای منتظری، سید صالحی و حیرانی مدیر روابط عمومی این باشگاه جشن تولد گرفتند كه این مسئله باعث شور و شوق خاصی در بین بازیكنان این تیم شد.

*در ابتدای تمرین صمد مرفاوی برنامه های تمرینی پیش از بازی را برای بازیكنان تشریح كرد.

*امیر حسین صادقی و امید رضا روانخواه دو بازیكنی كه دچار مصدومیت هستند شب گذشته در دستگردی حضور پیدا كردند اما از پزشك این تیم مجوز تمرین نگرفتند.

* تنها به تعداد انگشتان یك دست تماشاگر در دستگردی حضور داشت كه این مسئله بی ارتباط به زمان برگزاری تمرین نبود.

* در اواسط تمرین و در بازی دستگرمی برخورد شدیدی بین كیانوش رحمتی و مهرشاد مومنی صورت گرفت كه مومنی دچار مصدومیت جدی شد. شدت ضربه به حدی بود كه حاضرین در دستگردی تصور كردند كه پای این بازیكن شكسته اما دكتر نوروزی بلافاصله این بازیكن را به بیمارستان انتقال داد و پس از معاینات صورت گرفته مشخص شد مصدومیت بازیكن جوان استقلال زیاد جدی نیست.

* تمرین تیم استقلال امروز از ساعت 18 و به مدت 40 دقیقه در ورزشگاه دستگردی پیگیری می شود.

*بازیكنان استقلال در حین تمرین در خصوص بازی تیم ملی و نتیجه آن با یكدیگر صحبت می كردند.

*تمرین تیم استقلال ساعت 22:30 دقیقه دیشب به پایان رسید.

تیم فوتبال استقلال فردا و از هفته پنجم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا می رود

 

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تربیت بدنی از كمك 6 میلیارد ریالی، به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد.


 احمد ارشدی اظهار داشت: در ادامه كمك های مالی سازمان به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مبلغ 600 میلیون تومان (هر یك مبلغ 300 میلیون تومان) دیگر به حساب این دو باشگاه واریز شد.

 

داور كاراته گفت: برای قضاوت در مسابقات قهرمانی آسیا راهی چین خواهم شد.


جواد سلیمی در گفت و گو با خبرنگاران  اظهار داشت: با توجه به نامه ای كه از سوی فدراسیون بدست من رسید، برای قضاوت در مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب شده ام؛ البته خودم هم شنیدم كه اسمم حذف شده است؛ اما دلیلش را نمی دانم.
داور آسیایی خاطرنشان كرد: در تماسی كه با مدیر امور عمومی فدراسیون داشتم، ایشان نیز بر سفر من تاكید كرد.
وی ادامه داد: از استان آذربایجان سه داور راهی چین می شوند كه من علاوه بر قضاوت در آسیا برای گرفتن رفری Aكاتا در كلاس ارتقا درجه داوری نیز شركت خواهم كرد. 2 داور دیگر تنها در كلاس ارتقا شركت می كنند.
سلیمی درباره مبالغی كه برای اعزام باید بپردازد، گفت: آنهایی كه قضاوت می كنند پانصد هزار تومان می پردازند و مابقی 2 میلیون تومان پرداخت خواهند كرد.
وی تاكید كرد: تمامی درجات داوری خود را با پرداخت هزینه شخصی دریافت كرده ام، تنها یك دور زمان ریاست سمندر بدون پرداخت هزینه در كلاس آسیایی مالزی شركت كردم.

 

بازیكن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس فردا تست پزشكی خواهد داد.


 زلاتكو كرانچار سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از جلسه امروز با هوار ملا محمد حضور این بازیكن در اصفهان را منتفی اعلام كرد.
هوار ملا محمد فردا به همراه مولایی مربی بدنساز پرسپولیس تست بدنی می دهد.
قرار است شرایط بدنی این بازیكن پس از بازگشت پرسپولیس از اصفهان به اطلاع كرانچار برسد.
پرسپولیس از ساعت 20:30 فردا به دیدار ذوب آهن می‌رود.

 

 

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی با ذوب‌آهن برگزار شد.


آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از سفر به اصفهان صبح امروز از ساعت 10:30 در مجموعه ورزشی خیریه عمل برگزار شد.
در این تمرین بازیكنان پرسپولیس پس از گرم كردن به كار با توپ پرداختند و سپس كارهای سرعتی انجام دادند.
در مرحله بعدی در قالب دو گروه سانتر از جناحین و ضربه به گل را تمرین كردند.
بازیكنان اصلی زیر نظر عبدی و كرانچار و بازیكنان ذخیره زیر نظر ایكوویچ تمرین كردند.
در مرحله بعدی پرسپولیسی ها به دستور كرانچار در محوطه جریمه حاضر شدند و در قالب دو تیم سبز و قرمز پس از سانتر از جناحین به دفع توپ پرداختند.
در مرحله بعدی ضربات كاشته پشت 18 قدم و پنالتی تمرین كردند.

* محسن خلیلی تیاگو، منصوری، اكبری، نیك نفس و ملی پوشان غایب بودند.

* ایكوویچ؛ دستیار كرانچار پس از یك هفته مرخصی امروز در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا كرد.

*شیث رضایی به دلیل آسیب دیدگی نظاره گر تمرین بود.

*30 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند.

* هوار ملا محمد به تمرینات اختصاصی پرداخت.

* تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 12 به پایان رسید. پرسپولیسی ها بعدازظهر به اصفهان می روند تا ساعت 20:30 فردا رودرروی ذوب آهن قرار بگیرند.

 

تنیسور مطرح سوئیس با شكست حریف استرالیایی خود به دور چهارم رقابت‌های اوپن نیویورك راه یافت.


 به نقل از شبكه سی ان ان، راجر فدرر صدرنشین رده بندی تنیس جهان با غلبه بر لیتون هیویت استرالیایی به دور چهارم مسابقات اوپن نیویورك راه یافت.
فدرر كه ست اول را با نتیجه 6-4 به حریف خود واگذار كرد، توانست در سه ست بعدی با نتایج 3-6، 5-7 و 4-6 به پیروزی برسد.
با این نتیجه چهاردهمین شكست هیویت از فدرر نیز به ثبت رسید.
این تنیسور استرالیایی از مسابقات جام دیویس در سال 2003 تا كنون نتوانسته فدرر را شكست دهد.

 

بازیكن تیم ملی فوتبال فرانسه گفت: تساوی با رومانی به منزله باخت برای ما به حساب می‌آید.


 به نقل از آسوشیتدپرس فرانك ریبری اظهار داشت: برای همه اعضا تیم فرانسه تساوی با رومانی بسیار تلخ است. حتی برای هواداران نیز اینگونه است. این تساوی كم از شكست برای ما نبود.
وی كه عضو تیم بایرن مونیخ آلمان است،‌ افزود: فكر می كنم امروز، روز ما نبود. در حین بازی گاهی اوقات شما با تمام وجود تلاش می كنید، اما به نتیجه ای كه می‌خواهید نمی رسید. امروز، یكی از این روزها برای ما رقم خورد.
تیم ملی فرانسه شنبه‌شب در دیدار با رومانی از گروه هفتم مقدماتی جام جهانی 2010 یك بر یك متوقف شد. تیری هانری 48برای فرانسه وجولیون اسكود، بازیكن این تیم به اشتباه در دقیقه 55 برای رومانی گلزنی كرد.
در این گروه در حالی كه صربستان با 18 امتیاز صدرنشین است، فرانسه پس از برگزاری 7 مسابقه با 14 امتیاز در رتبه دوم جدول این گروه قرار دارد.

 

كاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: بازیكنان جوان ما انگیزه زیادی برای دیدار با استقلال دارند.


ابراهیم صادقی در گفت و گو با خبرنگاران  در مورد دیدار با استقلال تهران عنوان كرد: بازی سختی پیش رو داریم. حریف تیم بزرگی است كه از حمایت تماشاگرانش بهره می‌برد. البته ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و بازیكنان جوان سایپا انگیزه‌ زیادی برای رویارویی با دو تیم استقلال و پرسپولیس دارند.
وی ادامه داد: تصور می‌كنم تماشاگرانی كه دوشنبه شب به ورزشگاه آزادی می آیند بازی خوبی را شاهد باشند. البته برای اولین مرتبه است كه ساعت 22:30 بازی ‌می‌كنیم. این زمان اگر چه كمی دیر است اما بازی در زیر نور مزایای زیادی دارد.
كاپیتان تیم فوتبال سایپا تاكید كرد: وقتی امكان انجام بازی در زیر نور وجود دارد چرا در زمان‌های دیگر این كار را انجام نمی‌دهیم و مسابقات را ساعت 19 برگزار نمی‌كنیم تا هم بازیكنان راحت تر باشند و گرمای هوا آزارشان ندهد و هم تماشاگران استقبال بیشتری از مسابقات داشته باشند.
صادقی در مورد حاشیه‌هایی كه در دیدار فصل گذشته استقلال و سایپا پیش آمد؛‌ اظهار داشت: بعید می‌دانم آن اتفاق‌ها بار دیگر تكرار شود. فصل گذشته استقلال در كورس قهرمانی بود و تیم ما هم خیلی خوب برابر این تیم دفاع كرد. امیدوارم تماشاگران استقلال روز دوشنبه فقط تیم خودشان را تشویق كنند و به تیم حریف كاری نداشته باشند. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم نتیجه لازم را كسب كنیم.
دیدار استقلال و سایپا ساعت 22:30 دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

 

تیم فوتبال فولاد خوزستان برای بازی مقابل سپاهان اصفهان 4 بازیكن مصدوم دارد.


تیم فولاد خوزستان در حالی فردا باید به مصاف تیم سپاهان بورد كه 4 بازیكن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.
ابوالهیل كه مدت ها است از ناحیه كشاله ران مصدوم است و به بازی آینده فولاد خواهد رسید.
بختیار رحمانی و نادر احمدی نیز دیگر مصدومان فولاد هستند كه البته مصدومیت های تكراری رحمانی برای كادرفنی فولاد نیز جای سئوال دارد.
مهدی چمن آراء نیز در بازی گذشته از ناحیه بینی دچار شكستگی شد و قادر به بازی نیست.
دیدار فولاد سپاهان فردا برگزار می شود.

 

سرمربی جوان تیم ملی فوتبال برزیل گفت: تیمی كه آرژانتین را در بوینس آیرس شكست داد تمام برزیل نبود.

به نقل از ماركا، دونگا پس از برتری 3 بر صفر برابر آرژانتین تصریح كرد: بازیكنان من به خوبی وظایف خود را انجام دادند و از همه آنها راضی بودم، اساس كار ما در این بازی بزرگ این بود كه كاكا در سایه بازی كند و مدافعان حریف را آزار دهد. ما دو گل خود را روی بازی بدون توپ كاكا به ثمر رساندیم و از این بازیكن جوان ما بزرگ بسیار راضی هستم.
وی افزود: برزیل به جام جهانی صعود كرد اما این خبر مردم كشورم را چندان خوشحال نمی‌كند چرا كه برایشان بدیهی است. آنها از من و مردانم قهرمانی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را می خواهند و ما به این هدف می رسیم.

    برید ادامه مطلب>>>>>>>>

   سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در نشست خبری پس از بازی برابر برزیل گفت: فوتبال همین است.

    به نقل از رویترز، دیه‌گو مارادونا از یك ماه پیش برای بازی تیمش برابر تیم ملی فوتبال برزیل خط و نشان می‌كشید.
   وی پس از شكست 3 بر یك تیمش در بوینس آیرس برابر برزیل گفت: تا دقیقه 29 برتر بودیم اما برزیل ناگهان كنترل بازی را در اختیار گرفت و بازیكنانش دیگر به ما اجازه خودنمایی ندادند.
   وی افزود: هرگز ناراحت نیستم و اگر تصور می كنید كه این شكست مرا وادار به عقب نشینی كرده است كاملا در اشتباه هستید. با یان وجود از مردم آرژانتین عذرخواهی می‌كنم.

    

   امیدوارم از مطالب امروزم لظت برده باشید بای


   Joma Jewellery London
   سه شنبه 21 فروردین 1397 01:13 ب.ظ
   The maple leaf brooch....loved studying the history on this.
   Riwin Jirapolsek additionally has plans for a jewelled hair slide for his canine.
   Blundering Ben
   سه شنبه 21 فروردین 1397 06:29 ق.ظ
   I think therefore too, Writer Fox they are just in he limelight on a regular basis so we know more about their business.
   Many thanks for reading.
   Joma Jewellery Sale
   سه شنبه 21 فروردین 1397 04:41 ق.ظ
   We'll change, but our reminiscences shouldn't. seeing how important..

   Wedding ceremony day is life-altering second in everyone's life.
   Bungling Ben
   یکشنبه 19 فروردین 1397 11:23 ب.ظ
   Then take over over the utilization of it and begin bringing the truth from it back to your daily life?
   garciniacambogiapremium.net
   یکشنبه 19 فروردین 1397 07:34 ب.ظ
   Have been taking little over a month.
   How long will it take for my Achilles tendon to heal?
   شنبه 14 مرداد 1396 08:31 ق.ظ
   Link exchange is nothing else but it is simply placing the other person's blog
   link on your page at suitable place and other person will also
   do similar in support of you.
   myongmacke.wordpress.com
   جمعه 30 تیر 1396 08:22 ب.ظ
   Great work! That is the kind of information that are meant to
   be shared across the internet. Disgrace on Google for now not positioning this put up higher!
   Come on over and talk over with my site .
   Thank you =)
   Pamela
   جمعه 16 تیر 1396 06:43 ب.ظ
   My partner and I stumbled over here different page and thought I may as well check things out.
   I like what I see so now i am following you. Look forward to going over your web page again.
   std testing centers
   سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 05:57 ق.ظ
   قلب از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین ابتدا آیا واقعا حل و فصل بسیار خوب با من پس از
   برخی از زمان. جایی در سراسر پاراگراف شما موفق به من مؤمن اما فقط برای while.
   من هنوز مشکل خود را با فراز در منطق
   و یک خواهد را خوب به پر همه کسانی شکاف.
   که شما که می توانید انجام من را مطمئنا تا پایان مجذوب.
   Karen
   دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 10:57 ق.ظ
   If you would like to improve your know-how only keep visiting this website and be updated with the
   hottest gossip posted here.
   manicure
   چهارشنبه 23 فروردین 1396 02:59 ب.ظ
   For most up-to-date news you have to visit world wide web and on the web I found this web page as a finest web site for hottest updates.
   manicure
   یکشنبه 20 فروردین 1396 12:26 ق.ظ
   What's Going down i am new to this, I stumbled upon this I've
   found It absolutely helpful and it has aided me out loads.
   I am hoping to give a contribution & assist different users like its helped me.
   Great job.
   manicure
   جمعه 18 فروردین 1396 04:24 ب.ظ
   Wonderful blog! I found it while searching on Yahoo News.
   Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News?
   I've been trying for a while but I never seem to get there!

   Many thanks
   manicure
   سه شنبه 15 فروردین 1396 12:53 ب.ظ
   For hottest information you have to pay a visit world wide web
   and on the web I found this web page as a most excellent website for
   most recent updates.
   رفیییییییییییییییییقتم
   یکشنبه 15 شهریور 1388 05:06 ب.ظ
   سلام هومن جونم خوبی ؟ ماشاءااااا عجب حوصله ای داشتی عزیزم .آپتونم عالی بود آقااااااااااااااااااااااا .بای بای گلی
   احمد
   یکشنبه 15 شهریور 1388 04:50 ب.ظ
   سلام ،خوش اومدی آقا هومن.

   بوووووووو چه نفسی داشتی این همه تایپیدی

   ممنون که خبرم کردی
    
   لبخندناراحتچشمک
   نیشخندبغلسوال
   قلبخجالتزبان
   ماچتعجبعصبانی
   عینکشیطانگریه
   خندهقهقههخداحافظ
   سبزقهرهورا
   دستگلتفکر


   فهرست وبلاگ
   پیوندهای روزانه
   طبقه بندی
   آرشیو
   نویسندگان
   پیوندها
   نظرسنجی
    پسری یا دختر ؟

   آمار وبلاگ
   • کل بازدید :
   • بازدید امروز :
   • بازدید دیروز :
   • بازدید این ماه :
   • بازدید ماه قبل :
   • تعداد نویسندگان :
   • تعداد کل پست ها :
   • آخرین بازدید :
   • آخرین بروز رسانی :
   جستجو
   آخرین پستها

   انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس