تبلیغات
TasvirCity - دنیای تصاویر - اخبار
TasvirCity - دنیای تصاویر

اخبار

چهارشنبه 1 مهر 1388

رونالدو: ژن گلزنی همیشه در وجود من است

به نقل از ماركا، كریستیانو رونالدو گفت: با آمدن به رئال مادرید ژن خودخواهی و لجبازی در من خاموش شده ولی در ژنوم من ژن گلزنی همیشه روشن است.
وی افزود: اطمینان دارم برابر ویارئال نیز گلزنی خواهم كرد و نشان می دهم كه درخشش من تصادفی نیست.
وی با اشاره با بازیكنان بزرگ رئال مادرید گفت: كریم بن‌زما و رائول برای موفقیت رئال مادرید یك تضمین بزرگ محسوب می شوند و من افتخار می كنم در كنار این بازیكنان بزرگ حضور داشته باشم. ما بازیكنان بزرگی نیز در خط میانی مثل گوتی و كاكا داریم كه هر كدام برای رئال مادرید یك نعمت بزرگ محسوب می شوند.
رئال مادرید فردا شب برابر ویارئال صف آرایی می‌كند.


انصاری‌فرد: فردوسی‌پور را در پایان فصل مجبور به عذرخواهی می‌كنم

 

عباس انصاری فرد : دوست نداشتم در برنامه 90 حضور پیدا كنم چون می‌دانستم این برنامه به دنبال چه هدفی است. با وجود احترام خاصی كه برای مسئولان شبكه 3 قائل هستم اما متاسفانه برنامه 90 به یك شوی تلویزیونی تبدیل شده است كه بیگانه‌ها از آن استفاده می‌كنند.
وی افزود: باید این برنامه به فوتبال ما كمك كند نه این كه به ورزش ما ضربه بزند. اگر در این برنامه شركت نمی‌كردم می‌گفتند ترسو و فراری هستم به همین دلیل سعی كردم با مردم صحبت كنم كه با حركت عجیب و غریب مجری برنامه مواجه شدم.
انصاری فرد خاطرنشان كرد:‌ همه این برنامه را دیدند. من مورد تمسخر مجری قرار گرفته بودم كه هر وقت برنامه‌‌های من را می‌شنوید صحبت از پول می‌كرد. آیا واقعا این درست بود؟ من با این اتفاقات نگران فوتبال ایران هستم چرا كه نود و فردوسی پور با این كارها فوتبال را تخریب می‌كنند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره نظرخواهی برنامه 90 گفت: هیچ اشكالی ندارد. هر كه را دوست دارند می‌توانند در مقابل من قرار دهند اما در آخر فصل اگر در پرسپولیس ماندم جواب فردوسی‌پور را می‌دهم و مجبورش می‌كنم كه از باشگاه عذرخواهی كند. در آستانه دربی از هواداران و بازیكنان می‌خواهم كه مراقب این افراد و حاشیه‌ها باشند.
وی تاكید كرد: لبخندها و كارهای فردوسی پور می‌توانست به تیم ما ضربه بزند و خوشبختانه در برنامه شب گذشته 90 اجازه خودنمایی زیاد به فردوسی‌پور ندادم.
انصاری‌فرد در خصوص هشدار به كرانچار اظهار داشت: من هرگز نگفتم كه كرانچار یك بازی دیگر فرصت دارد. او باید با تمركز بیشتر و استفاده از پتانسیل پرسپولیس تیم را به جایگاه مناسب برساند.
مدیرعامل پرسپولیس در خصوص دیدار با علی سعیدلو عنوان كرد: دیدار بسیار خوبی داشتیم. سعیدلو به من گفت با قدرت به كارت ادامه بده و به حواشی‌ كاری نداشته باش.
وی یادآور شد: برخی از افرادی كه در جریان دیدار فوتسال ایران و برزیل خط می‌گرفتند و علیه من شعار می‌دادند در سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی دستگیر شدند. آنها خودشان اعلام كردند برخی‌ها به من گفتند علیه شما شعار دهیم.
انصاری‌فرد ادامه داد: برای من جای تعجب دارد كه در بازی فوتسال ایران و برزیل كه به دعوت ترابیان و كفاشیان به ورزشگاه رفته بودم چرا باید این بی‌احترامی‌ها به من شود. فكر می‌كنم همه متوجه شدند آقایان برای من نقشه كشیده‌اند.
وی در خصوص دیدار با حبیب كاشانی گفت: دیدار بسیار خوبی با كاشانی داشتم و سعی كردم درباره مسائل مختلف با او صحبت كنم مخصوصا شرایط حساس دربی برای من بسیار مهم بود. خوشبختانه كاشانی با خلوص نیت در این جلسه به من كمك كرد و امیدوارم در آینده ارتباط ما نزدیك‌تر شود.
انصاری‌فرد در پایان در خصوص بازی روز جمعه مقابل پیكان گفت: ‌می‌توانیم با 3 امتیاز شیرین به صدر جدول نزدیك شویم. من هنوز به این تیم امیدوار هستم و می‌دانم اگر بخواهیم می‌توانیم قهرمان لیگ برتر شویم.

 

دربی منچستر به بنگاه شرط‌بندی خسارت میلیونی زد

 به نقل از روزنامه اكسپرس، بنگاه ویلیام هیل برای این منظور با خسارت 1.1 میلیون یورویی روبرو شد.
گراهام شارپ، سخنگوی این مركز در گفت و گویی اظهار داشت: اگر بازی دو تیم فوتبال منچستریونایتد و سیتی یكشنبه شب با تساوی 3 بر 3 خاتمه یافته بود و در چند ثانیه پایان بازی، مایكل اوون برای یونایتدی‌ها گلزنی نمی كرد ما با قرعه‌های شرط بندانی روبرو بودیم كه باعث می شد بیش از یك میلیون یورو خسارت مالی نبینیم، اما آن گل ضمن آن كه تمام زحمات منچسترسیتی را نقش بر آب كرد، باعث لطمه مالی به ما شد.
وی افزود:‌ ما سازمانی مالی هستیم كه هیچ گونه نقشی در روند بازی نداشتیم؛ اما پس از وارد آمدن این شوك مالی، به عنوان یك ناظر،‌ می توان ادعا كرد داور وقت اضافه زیادتری نسبت به آنچه پیش بینی می شد، گرفت.
این مقام عنوان كرد:‌ لطمه مالی دیدیم؛ ولی اعتراف می‌كنیم در اولدترافورد، زمان كندتر می گذرد.
دیدار دو تیم منچستر یونایتد و من سیتی یكشنبه شب تا دقیقه 95 با تساوی 3 بر 3 در پیش بود. در این هنگام مارك هیوز، سرمربی ‌سیتی به داور دقت در گرفتن وقت اضافه و پایان آن را تذكر داد؛ ولی پس از آن مایكل اوون، مهاجم شاخص و مجرب یونایتد كه تنها چند دقیقه از حضورش در میدان گذشته بود، با پاس رایان گیگز، گل برتری تیمش را زد.

 

تیم فوتسال برزیل امیدهای ایران را شكست داد

تیم فوتسال برزیل كه برای برپایی بازی دوستانه با تیم امید ایران به ارومیه سفر كرده بود، عصر امروز رودرروی این تیم قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 4 بر یك به برتری دست یابد.
گل‌های تیم برزیل را ایگور دسوزا (2 گل)، سانتوز و تیكسرا به ثمر رساندند.
تیم ایران در دقایق پایانی به یك ضربه پنالتی از روی نقطه دوم دست یافت كه توانست توسط سید علی ضیایی به تك گل خود در این دیدار دست یابد.
تیم فوتسال برزیل امشب به تهران بازخواهد گشت تا عصر فردا در سومین بازی خود بار دیگر برابر تیم بزرگسالان ایران قرار گیرد.
برزیل روز گذشته در اولین بازی خود برابر تیم بزرگسالان ایران با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی دست یافت.

شعار علیه انصاری‌فرد و پرتاب بطری به سوی نیمكت برزیل

 

تعدادی از تماشاگران حاضر در سالن با پرچم تیم فوتبال پرسپولیس به تشویق این تیم و شعار علیه مدیریت این باشگاه پرداختند.
آنها خواستار كنار رفتن انصاری فرد از تیم خود شدند.

*3دقیقه مانده به پایان مسابقه، مأموران نیروی انتظامی در تمام نقاط سالن مستقر شدند چراكه برخی تماشاگران اقدام به پرتاب بطری به سمت نیمكت تیم برزیل كردند. یكی از این بطری‌ها به نیمكت‌نشینان برزیل برخورد كرد و با اعتراض آنها بازی برای لحظاتی متوقف شد.

*پس از دریافت گل چهارم مسابقه، تماشاگران ارومیه‌ای به بازی ضعیف تیم ملی امید ایران اعتراض كردند.

*به دلیل كمبود امكانات، فهرست نفرات 2 تیم در اختیار خبرنگاران قرار نگرفت، ضمن اینكه به دلیل نامناسب بودن محل جایگاه خبرنگاران، آنها به صورت ایستاده به پوشش خبری مسابقه پرداختند.

*بعد از گل‌ چهارم برزیل، تماشاگران حاضر در سالن به شدت به تشویق این تیم پرداختند.
این مسابقه در پایان با نتیجه 4 بر یك به سود برزیل به پایان رسید.


 


یاری مدیرعامل باشگاه ابومسلم شد

هیات مدیره این باشگاه، محمد یاری را به عنوان مدیر عامل جدید انتخاب كرد. مجد الاسلام هم به عنوان قائم مقام برگزیده شد.
یاری با تایید این خبر به خبرگزاری فارس گفت: سمت مدیر اقتصادی باشگاه را هم بر عهده گرفتم. امیدوارم با همكاری تمامی دوستداران ابومسلم و رسانه‌ها، مشكلات را بر طرف كنم.
پیش از این، رحمان نادری به عنوان جانشین حسین قاسمی انتخاب شده بود؛ اما به دلیل عدم همكاری او و هیات مدیره، حكم مدیرعاملی وی پس گرفته شد.
باشگاه ابومسلم مشكلات زیادی دارد؛ از جمله اینكه فقط تا یكشنبه آینده فرصت دارد تا طلب طلبكارانش را پرداخت كند؛ در غیر اینصورت تعلیق خواهد شد و كمیته انضباطی اجازه حضور این تیم در لیگ برتر را نخواهد داد.

درخشان: با شكست پرسپولیس صدرنشینی را حفظ می‌كنیم

حمید درخشان : روز جمعه برای اولین مرتبه برابر پرسپولیس قرار می‌گیرم. من همواره كنار این تیم بوده‌ام اما حالا روزگار مرا مقابل این تیم قرار داده است. وضعیت پرسپولیس در جدول مناسب نیست و برای پیروزی به میدان می‌آید. پیكان هم می‌خواهد صدرنشینی را حفظ كند.بنابراین بازی زیبایی خواهد شد زیرا هر دو تیم برد می‌خواهند.
وی در مورد بازیكنان سرشناس پرسپولیس عنوان كرد: داشتن مهره‌ تاثیرگذار برای هر تیمی ارزشمند است اما پیكان تیمی بدون ستاره است. همه بازیكنان یك تیم هستند و در قالب تاكتیكی تیم قرار دارند. بازیكنان تیم پیكان با انگیزه و پر تلاش هستند و می‌خواهند بازیكنان بزرگی شوند.
درخشان در مورد این كه تصور می‌كند طرفداران پرسپولیس با توجه به حوادث دیدار با راه آهن نقطه قوت این تیم باشند یا نقطه ضعف؛ گفت: هواداران پرسپولیس همیشه نقطه قوت این تیم محسوب می‌شوند.
عضو سابق كمیته فنی پرسپولیس در مورد این كه بازیكنان با نظر این كمیته جذب شدند یا نه؛‌ تاكید كرد: در زمانی كه من در این كمیته بودم بحث انتخاب سرمربی مطرح بود و آن زمان در مورد بازیكن بحث نمی‌شد. زمانی كه عضو این كمیته بودم به دنبال جذب تاپ مولر برای سرمربیگری پرسپولیس بودیم اما پس از جدایی من كرانچار انتخاب شد.
وی در مورد این كه كرانچار را چطور مربی‌ای می‌بیند گفت: او مربی خوب و بادانشی است اما برای نتیجه گرفتن در پرسپولیس نیاز به زمان دارد.
درخشان درباره دلایل موفقیت تیمش را در 7 هفته اول لیگ یادآور شد: تلاش و حمایت مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه، زحمت همكارانم در كادرفنی و تلاش بازیكنان باعث صدرنشینی تیم پیكان شد.
وی در مورد این كه برد احتمالی برابر پرسپولیس این تیم را در دیدار با استقلال دچار مشكل خواهد كرد گفت: من در حال حاضر فقط به تیم خودم فكر می‌كنم.
دیدار پرسپولیس و پیكان ساعت 17:15 روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

 

روز درخشان پرسپولیس و جدال استقلال با بحران‌زده‌ها

لیگ برتر فوتبال از فردا وارد هشتمین هفته خود خواهد شد.

* ابومسلم مشهد - استقلال تهران
استقلال در مشهد به مصاف تیم بحران زده ابومسلم می‌رود. ابومسلم دچار مشكلات زیادی در زمینه مدیریتی است و به تازگی نیز از سوی كمیته انضباطی به حالت تعلیق در آمده است. با این حال این تیم فرصت دارد فردا برابر استقلال قرار گیرد و تعلیق شدنش به بعد از این بازی موكول شده است. استقلال اما در وضعیت مناسبی به سر می‌برد و به دنبال حفظ موقعیت كنونی خود است. آنها می‌خواهند در خارج از خانه و در آستانه دربی نتیجه خوبی كسب كنند.

* پاس همدان - ذوب آهن اصفهان
منصوریان دو بازی دیگر فرصت دارد تا از پاس اخراج نشود. تیم وی هفته گذشته به صبا باخت تا یكی از شانس‌های منصوریان از بین برود. پاس فردا میهمان ذوب آهنی است كه برای بالا نشینی در جدول برنامه‌های زیادی دارد.

* استیل آذین - مقاومت سپاسی
3 شكست پی در پی استیل آذین را در وضعیت نامناسبی قرار داده است. آنها برابر مقاومت علی كریمی را به دلیل 3 اخطاره بودن در اختیار ندارند. حریف استیل آذین تیمی است كه تاكنون توانسته بدون باخت خود را در بالای جدول حفظ كند. مقاومت می‌خواهد ركورد شكست ناپذیرش را ادامه دهد به همین دلیل در تهران به دنبال كسب امتیاز است.

* سایپا - ملوان انزلی
دو تیم همسایه سایپا و ملوان رو در روی هم قرار می‌گیرند. ملوان در رده یازدهم و سایپا در رتبه دوازدهم قرار دارد. این دیدار برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد چرا كه با پیروزی در این میدان می‌توانند به رده‌های بالاتر صعود كنند.

* سپاهان - صبا
سپاهان در خانه نتایج خوبی كسب كرده است. آنها امیدوارند این روند در بازی برابر صبای قم نیز ادامه یابد. صبا اما فاصله چندانی به صدر جدول ندارد و می‌تواند با امتیازات گرفتن از سپاهان در جدول صعود كند.

* استقلال اهواز - شاهین بوشهر
شاهین دو هفته است كه با آمدن یاوری متحول شده است. در مقابل استقلال اهواز در بحران به سر می‌برد و پس از استعفای خداداد عزیزی، باقری‌نیا سرمربی این تیم شده تا اولین تجربه اش را در لیگ برتر مقابل شاهین كسب كند. جدال شاهین اوج گرفته و استقلال اهوازی كه دچار تغییر و تحول شده می‌تواند جذابیت خاصی داشته باشد.

* مس كرمان - راه آهن
شكست 4 بر یك مس برابر شاهین نوار موفقیت‌های این تیم را پاره كرد. آنها در خانه برابر راه آهن به دنبال اعاده حیثیت هستند. راه آهن نیز كه مقابل پرسپولیس نمایش قابل قبولی داشت در اندیشه بازگشت با امتیاز از كرمان است.

* تراكتور‌سازی - فولاد خوزستان
فولاد حال و روز خوشی ندارد. این تیم در رده هفدهم قرار دارد و باید به مصاف تیمی برود كه در خانه از حمایت پرشور طرفدارانش سود می‌برد. تراكتوسازی در تبریز برای هر تیمی خطرناك است. تراكتورسازی در صورت پیروزی در این مسابقه می‌تواند خود را به رتبه‌های بالاتر جدول برساند.

* پرسپولیس - پیكان قزوین
حمید درخشان كه سال‌ها در پرسپولیس بازی می‌كرد و در مقطعی مربیگری این تیم را نیز بر عهده داشت حالا باید روی نیمكت پیكان رو در روی تیم سابقش قرار بگیرد. او تا پیش از آغاز فصل یكی از گزینه‌های حضور روی نیمكت پرسپولیس به عنوان مربی و دستیار سرمربی خارجی بود اما در نهایت سر از پیكان در آورد. درخشان برای بازی مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی دارد. او می‌خواهد خیلی چیزها را ثابت كند.
در مقابل پرسپولیس هم كه پس از دو تساوی متوالی خانگی مورد انتقاد قرار گرفته به دنبال آشتی با هواداران و جبران مافات است. ضمن این كه كرانچار از موقعیت خوبی در پرسپولیس برخودار نیست و پیروز نشدن در این بازی می‌تواند تبعات بدی برای وی به همراه داشته باشد. باید دید پیكان با حمید درخشان موفق می شود یا جمعه روز درخشان پرسپولیس خواهد بود.

*برنامه دیدارهای هفته هشتم
پنجشنبه:2/7/88
ابومسلم-استقلال تهران-ثامن الائمه-مشهد-ساعت 15:00
یدا... جهانبازی – علیرضا كهوری – بابك داوری – محمدرضا اكبریان – مسعود فلاح

پاس همدان-ذوب آهن-قدس-همدان-ساعت 17:15
هدایت ممبینی – كیانوش داودزاده – مجید ویشگاهی – مرداس جابری – فریدون اصفهانیان

جمعه:3/7/88
فولاد مباركه سپاهان-صبای قم-فولادشهر اصفهان- ساعت 17:15
رحیم مهرپیشه – مسعود فرح نیا – حسین طالقانی – موسی الرضا ارغوانی – محمد تولایی

مس كرمان-راه آهن-شهید باهنر-كرمان- ساعت 17:15
البرز حاجی پور – سعید علی نژادیان – سجاد طوری – عباس نام بخش – عبداله باعزم

سایپا-ملوان انزلی-انقلاب-كرج-ساعت 15:00
محمدحسین اسدی – بهرام تقوی – مهدی عالیقدر – اشكان خورشیدی – زاهد بحرینی

استیل آذین-مقاومت سپاسی -دستگردی-تهران-ساعت 15:00
بابك وسیله بر – حسین خانبان حمید غمزه – محمد ملكی – سیامك بخشی

استقلال اهواز-شاهین بوشهر-تختی-اهواز-ساعت 17:15
غلامرضا جباری – غلام آموزگار – علی موغلی – رسول احمدی – محمدعلی فروغی

تراكتورسازی-فولاد خوزستان-یادگار-تبریز-ساعت 15:00
تورج حق وردی – داود رفعتی – محبت رضایی تبار – ایرج ساعدی – حسین عسگری

پرسپولیس-پیكان-آزادی-تهران -ساعت 17:15
محمود رفیعی – رسول فروغی – محسن فریمانی – مهدی سیدعلی – سعید بطحایی

*جدول رده بندی
1- پیكان 16 امتیاز

2 - استقلال 15 امتیاز

3 - ذوب آهن 14 امتیاز

4- مقاومت 13 امتیاز

5 - صبا 12 امتیاز

6 - سپاهان 11 امتیاز (تفاضل گل 5+)

7- پرسپولیس 11 امتیاز (تفاضل گل 2+)

8 - مس 10 امتیاز (تفاضل گل 1-)

9 - استیل آذین 10 امتیاز (تفاضل گل 1- و گل زده كمتر نسبت به مس)

10- تراكتورسازی 9 امتیاز (تفاضل گل 1+)

11- ملوان 9 امتیاز (تفاضل گل 6-)

12- سایپا 8 امتیاز

13- شاهین بوشهر 6 امتیاز (تفاضل گل 1-)

14- راه آهن 6 امتیاز (تفاضل گل 2-)

15- استقلال اهواز 5 امتیاز

16- ابومسلم 4 امتیاز (تفاضل گل 3-)

17- فولاد خوزستان 4 امتیاز (تفاضل گل 3- و گل زده كمتر نسبت به ابومسلم)

18- پاس همدان 4 امتیاز (تفاضل گل 6-)

*جدول گلزنان
6 گل: علی كریمی (استیل آذین) و ادینهو (مس)
4 گل: رضا بازیاری (شاهین بوشهر) هادی اصغری (پاس)، ایمان رزاقی راد (پیكان)، اسماعیل فرهادی (ذوب آهن)، كریم باقری و هادی نوروزی (پرسپولیس).

 


اوون:‌ منچسترسیتی اوج می‌گیرد

به نقل از روزنامه دیلی‌میل "مایكل اوون "‌ عنوان كرد: خوشحالم در دربی شهر منچستر برای دقایقی وارد بازی با من‌سیتی شدم و موفق شدم گل برتری را هم بزنم. به نظرم این برد به منزله پایان كار آنها نخواهد بود و در آینده باید انتظار بازی های بهتری از آنان را داشته باشیم.
این گلزن 29 ساله كه یكشنبه شب در دیدار یونایتد و سیتی در دقیقه 78 به بازی آمد و در دقیقه 96 گل برتری را زد تا یونایتدی ها 4 بر 3 برنده این دیدار شوند، افزود: هرگز نباید فكر كرد من سیتی‌ با این باخت، افت كرده است. آنها به مرور تكامل خواهند یافت تا جای كه به رقیبی سرسخت تبدیل خواهند شد.
وی كه با تیم لیورپول مطرح شد و بازی در تیم‌های رئال مادرید اسپانیا و نیوكاسل یونایتد را تجربه كرد، گفت: نمی دانم تا چه حد آنها رشد كنند، اما مطمئن هستم به صورت رقیب قدرتمندی برای همه بزرگان لیگ برتر در خواهند آمد.


بن‌زما: حریف ما یك تیم انگلیسی است

به نقل از آس اسپانیا، كریم بن‌زما تصریح كرد: رئال مادرید با قدرت بالایی كه در اختیار دارد می تواند به راحتی در مرحله نیمه نهایی حضور داشته باشد.
وی افزود: اعتراف می كنم بازی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بسیار سخت و غیر قابل پیش بینی است اما اگر به فینال برسیم مطمئن هستم حریف ما یك تیم انگلیسی است. منچستریونایتد یا چلسی به راحتی در مرحله حذفی تیم هایی مثل اینترمیلان و بارسلونا را حذف می كنند.

پیروزی قاطعانه بارسلونا
تیم فوتبال باشگاه بارسلونا با گلزنی مسی (دو بار)، ابراهیموویچ و پیكه برابر راسینگ سانتاندر به پیروزی رسید تا قبل از مصاف امشب رئال مادرید و ویارئال در صدر جدول لالیگا بایستد.
بارسلونا در نیمه اول كار را تمام كرد و با گل‌های دقایق 20،24 و 27 ابراهیموویچ، مسی و پیكه پیش افتاد. مسی در دقیقه 63 گل چهارم را برای بارسا به ثمر رساند. تك گل راسینگ سانتاندر را سرانو در دقیقه 72 زد.
در این دیدار ابراهیموویچ از ناحیه زانو آسیب دید و به احتمال فراوان حداقل یك هفته استراحت خواهد كرد.
در دیگر دیدار اولین شب از هفته چهارم لالیگا، سویا برابر رئال مایوركا به پیروزی 2 بر صفر دست یافت.
گل‌های سویا را اسكیلاچی 17 و پروتی 25 به ثمر رساندند.


joma jewellery stockists leeds
دوشنبه 20 فروردین 1397 09:56 ق.ظ
That is why in jewelry it is blended with different metals equivalent to silver, copper, zinc, nickel.
Keep away from these just like the plague.
محمدهادی
شنبه 16 دی 1396 12:50 ب.ظ
سلام.خوبید شما؟یه جوان 30ساله هستم چندین سال قصد دارم ازدواج کنم ولی بخاطر مشکلات مالی نمی توانم ازدواج کنم اگر امکانش هست به من کمک مالی کنید تا ازدواج کنم ممنون.شماره تماس 09033052928.
شماره عابربانک ملی(6037997213792667 )قربانی هستم.متشکرم.الله وکیلی اگر ناچار نبودم این پیام نمیدادم
How do you get taller in a day?
شنبه 1 مهر 1396 10:04 ب.ظ
Good day! I know this is kind of off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website?
I'm getting sick and tired of Wordpress because I've had issues with hackers and I'm looking at options for another platform.
I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.
How can you get taller in a week?
دوشنبه 30 مرداد 1396 12:18 ب.ظ
Thanks on your marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you are
a great author. I will be sure to bookmark your blog and will eventually come back from now on. I want to
encourage you to definitely continue your great job, have
a nice evening!
What is a heel lift?
یکشنبه 15 مرداد 1396 08:06 ب.ظ
If some one wants expert view about blogging and
site-building then i suggest him/her to pay a visit
this blog, Keep up the fastidious job.
How can we increase our height?
جمعه 13 مرداد 1396 05:19 ب.ظ
Hey there, I think your website might be having browser compatibility
issues. When I look at your blog in Firefox, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, terrific blog!
gerrymalmgren.weebly.com
جمعه 23 تیر 1396 04:14 ق.ظ
I do not even know how I ended up here, but I thought this post was great.
I don't know who you are but definitely you are going to a famous blogger if
you are not already ;) Cheers!
foot pain from heels
چهارشنبه 21 تیر 1396 08:02 ق.ظ
Hi, Neat post. There is a problem along with your site
in internet explorer, may test this? IE still is the marketplace chief and
a large component of folks will omit your fantastic writing due to this problem.
foot pain from heels
چهارشنبه 21 تیر 1396 07:58 ق.ظ
Hi, Neat post. There is a problem along with your site
in internet explorer, may test this? IE still is the marketplace chief and
a large component of folks will omit your fantastic writing due to this problem.
std test at home
یکشنبه 4 تیر 1396 09:46 ب.ظ
core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین در آیا نه حل و
فصل کاملا با من پس از برخی از زمان.
جایی درون جملات شما در واقع موفق
به من مؤمن اما تنها برای
کوتاه در حالی که. من هنوز مشکل خود را
با فراز در منطق و شما خواهد را سادگی به کمک پر
کسانی که معافیت. در این رویداد شما در واقع که
می توانید انجام من می مطمئنا بود
در گم.
Tilly
شنبه 27 خرداد 1396 09:54 ب.ظ
You need to frequently stay up to this day on the modifications
- a perfect need to read SEO information blog sites daily, such as the ones noted below.
Robyn
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 02:10 ق.ظ
An interesting discussion is definitely worth comment.
I think that you need to publish more on this issue, it might not be a taboo subject but usually folks don't discuss
these issues. To the next! Many thanks!!
seo brisbane roar
شنبه 9 اردیبهشت 1396 11:00 ق.ظ
A SEO strategy is considered white hat if
it satisfies the search engines' standards and includes no deception.
Elane
جمعه 8 اردیبهشت 1396 05:59 ق.ظ
Social network site is an obligatory component of your regional search advertising and
marketing effort, however it is counter productive to attempt
to be active on every social media sites platform.
Yong
پنجشنبه 31 فروردین 1396 06:29 ب.ظ
This is where the vital function of the neighborhood Search Engine Optimization solutions ends up being even more essential.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:40 ق.ظ
I go to see every day a few web pages and sites to read articles,
however this website offers quality based content.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 01:19 ب.ظ
My brother suggested I might like this website.
He was totally right. This post truly made my day.
You cann't imagine just how much time I had spent for this info!
Thanks!
manicure
شنبه 19 فروردین 1396 06:21 ق.ظ
Aw, this was a very nice post. Finding the time and actual effort to generate a good article… but what can I say… I put things off
a lot and don't seem to get anything done.
manicure
دوشنبه 14 فروردین 1396 07:31 ق.ظ
Thanks , I have just been searching for info about this
subject for a while and yours is the best I've discovered till now.

But, what concerning the conclusion? Are you sure about the
supply?
.......
سه شنبه 16 شهریور 1389 12:45 ب.ظ
انگار باپسر خیلی جوری خانم
پویا
شنبه 4 مهر 1388 08:39 ق.ظ
سلام نگار جان خوبی ؟ راستی تیمتون هم که دیروز باخت این انصاری فرد چه رویی داره فعلا" این خارجیه رو بیرون کرد و سر و صداها بخوابه مثلا" می خواد برای بازی با استقلال با شوک دادن به بازیکناش نتیجه بازی جمعه رو به نفع تیم خودش تموم کنه..... ولی خدایش بدون تعصب میگم امسال استقلال تیم بهتریه نسبت به پرسپولیس البته من دنبال بازی خوبم اگه پرسپولیس بهتر بازی کرد چرا که نه ولی تجربه نشون داده تیمهای پرسپولیس و استقلال دوبار پشت سر هم نمی بازند بازی روز جمعه استقلال برنده نیست شاید باز هم مساوی لعنتی این هفته رقم بخوره
احمد
پنجشنبه 2 مهر 1388 09:42 ق.ظ
سلام ، آپ خیلی قشنگی بود ، میگم نکنه خبر نگاری ؟

ممنون که خبرم کردی

فعلاً بای
پو یا
چهارشنبه 1 مهر 1388 09:04 ب.ظ
سلام نگار جان چقدر عالی بود دیگه نیازی نیست روزنامه ورزشی بخونیم تموم اخبار ورزشی رو یه جا تو آپت گذاشتی فوق العاده بود دختر به قول فردوسی پور چه میکنه این نگار......
در مورد این مردیکه انصاری فرد گند زده به تیمش اونوقت آسمون ریسمون می بافه مشکلاتش رو بر گردن فردوسی پور بیچاره می ندازه خوب شد این برنامه نود راه افتاد بعضیها تونستند گند کاریهاشون رو ماست مالی کنند وقتی مدیریت و کاربلد در کشور ما نباشند چمن ورزشگاه خرابه فلان مجری حاشیه سازی می کنه داور به ضرر ما گرفت و از این حرفها مملکت مائه دیگه .........هیچ وقت نمیگن من نتونستتم تیم را خوب هدایت کنم و مدیریت کنم همیشه دیگران مقصرند آقایان کارشون همیشه درست بوده

در هر صورت ممنون که خبرم کردی. تا بعد
shaylin
چهارشنبه 1 مهر 1388 07:15 ب.ظ
سلام گلممممممممممممممممم
.....
.........
...........
من آپممممممممممممممممممممممممممم
shaylin
چهارشنبه 1 مهر 1388 07:14 ب.ظ
عجب آپ باحالی بوووووووووووووووووووووووود.
خیلی خبرهای خوبی بود
ممنون عزیزم
محمد
چهارشنبه 1 مهر 1388 05:43 ب.ظ
سلام

آپ قشنگی بود گلم
alireza
چهارشنبه 1 مهر 1388 01:24 ب.ظ
salammmmmmmmm
khubiiiiiiiiiiiiii
azizam
ronaldoto hal kardam taze aval shodammmmm
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
طبقه بندی
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
نظرسنجی
  پسری یا دختر ؟

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس