تبلیغات
TasvirCity - دنیای تصاویر - هرچه بخواهی
TasvirCity - دنیای تصاویر

هرچه بخواهی

پنجشنبه 30 مهر 1388

 علیرضا حقیقی درباره شرایطش در پرسپولیس عنوان كرد: شرایط خوبی دارم، اما نیمكت نشینی برایم آزار دهنده است. به نظر كادر فنی احترام می‌گذارم چون نباید حاشیه‌ها وارد تیم شود.
 وی با اشاره به دیدار با پیكان گفت:‌ در آن بازی بدشانس بودم و گلی خوردم كه هر چند سال یكبار در فوتبال اتفاق می‌افتد، اما باید بگویم 2 ساعت قبل از بازی به من اعلام كردند كه در تركیب اصلی قرار دارم.
 حقیقی افزود: این موضوع برایم سخت بود زیرا هیچ جای دنیا این اتفاق نمی‌افتد. همه جا یك هفته قبل در تمرینات به بازیكن اعلام می‌كنند تا از لحاظ روحی و روانی آماده شود. به همین دلیل در آن بازی موفق نبودم، اما در حال حاضر استرس ندارم و منتظر فرصت بازی در دیدارهای آینده هستم.
 وی درباره دعوت نشدن به تیم امید خاطرنشان كرد: سن من به گونه‌ای است كه اگر به تیم امید دعوت شوم در زمان شروع مسابقات المپیك نمی‌توانم در تیم ملی بازی كنم. به همین علت از اینكه پیروانی از من برای حضور در تیم ملی امید دعوت نكرده ناراحت نیستم و به او حق می‌دهم.
 حقیقی یادآور شد: زمانی كه در تیم امید بازی می‌كردم از چند بازیكن بزرگسال برای حضور در تیم امید دعوت شده بود كه این موضوع موجب ناراحتی عده‌ای از بازیكنان و بی‌انگیزگی آنها شد، اما این كار پیروانی را تأیید می‌كنم چون به فكر موفقیت در المپیك است.

باشگاه رئال مادرید اسپانیا کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی خود را که از قوزک پا مصدوم شده است، از شرکت در مسابقه تیم ملی کشورش با مالت منع کرد.
رسانه های اسپانیا دوشنبه شب اعلام کردند باشگاه رئال مادرید از هافبک پرتغالی خود خواسته است در مسابقه اتی تیم ملی کشورش با مالت که چهارشنبه این هفته در مرحله حذفی بازیهای مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی برگزار خواهد شد شرکت نکند و برنامه ای را که از روز دوشنبه برای رفع مصدومیت و کسب امادگی مجدد اغاز کرده است ادامه دهد.
باشگاه رئال مادرید در بیانیه ای که در این باره در پایگاه اینترنتی خود منتشر شد اعلام کرد در حال حاضر مهم این است که رونالدو مصدومیت خود را به طور کامل پشت سر بگذارد و امادگی کامل خود را دوباره به دست اورد.
رونالدو پیشتر از مسئولان باشگاه خود خواسته بود به وی اجازه دهند در مسابقه تعیین کننده تیم ملی کشورش با مالت شرکت کند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید، مسئولان رئال مادرید و مطبوعات ورزشی اسپانیا از اینکه رونالدو در مسابقه اخیر تیم ملی کشورش با مجارستان از ناحیه قوزک پای راست مصدوم شد ابراز نارضایتی کردند. این مسابقه که روز شنبه برگزار شد با نتیجه سه برصفر به سود پرتغال پایان یافت.
پزشکان اعلام کرده اند رونالدو به علت مصدومیت نباید سه تا چهار هفته اینده در میادین حضور یابد.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال گفت: ‌فكر می كنم كریستیانو رونالدو در رئال‌مادرید بیشتر از زمان منچستریونایتد پیشرفت كند.

به نقل از روزنامه دیلی‌میل "كارلوس كوییرز " اظهار داشت: رونالدو از قبل رویا و انگیزه حضور در رئال را داشت و می‌خواست تحت هرشرایطی، بازیكن كهكشانی‌های مادریدی شود.
سرمربی پرتغال كه در گذشته سرمربی رئال بوده و در منچستریونایتد، سمت دستیار سرآلكس فرگوسن را داشت، افزود: در انگلیس بیشتر تیم‌ها 2-4-4 بازی می كنند؛ اما در رئال، روش‌های هجومی‌تری مورد استفاده واقع می شود و به همین دلیل رونالدو می تواند بهتر از زمان حضور در منچستر عمل كند و خطرناك‌تر از هر زمان دیگری باشد.
ملی‌پوش پرتغالی سال گذشته دو عنوان بهترین بازیكن سال اروپا و جهان را به خود اختصاص داد و در تابستان سال جاری با امضای قراردادی 94 میلیون یورویی از اولدترافورد به اسپانیا نقل مكان كرد.

 

 

اینم عمر خودم سیاوش خیرابی بازیگر سریال دلنوازان

سیاوش خیرابی:25سال

متولد:46

ماه:29 اذر

بازی در فیلم های:دلنوازان(درحال پخش)

ترانه ی مادری/پسرهاسرباز به دنیا نمی ایند/تلخون/مرد مجهول

سیاوش خیرابی: بازیگری برایم جذابیت دارد

«سیاوش خیرابی» همان بهرام ترانه مادری... امسال او را در قاب تلویزیون و در سریال شبانه «دلنوازان» reza1372.mihanblog.com

می‌بینیم، او از سه ماه پیش در تصویربرداری این سریال حضور به هم رساند، او می‌گوید: هم از نقش بهرام و هم از نقش رامین خوشم می‌آید و فكر می‌كنم دلنوازان بتواند قلب بینندگان تلویزیونی را تسخیر كند. با سیاوش بارها به گفتگو نشستیم و همه شما در گذشته با بیوگرافی او آشنا هستید، از این رو سعی كردیم، نوع پرسش‌هایمان متفاوت با گذشته باشد، ضمن اینكه یك بار دیگر جا دارد از برادر سیاوش، «اورنگ» تشكر كنیم كه زحمت گرفتن این تصاویر را در لوكیشن دلنوازان كشیده است.


 

نقش مهم مردم

فكر می‌كنم ویژگی كه در من وجود دارد و من می‌توانم روی آن مانور بدهم، مردمی بودنم است. دوست دارم به كسانی كه تازه به حرفه بازیگری روی می‌‌آورند و در سریال دلنوازان هم كم نیستند، بگم بعد از اینكه به جایی رسیدند، زیاد خودشان را گم نكنند و بدانند كه اگر این مردم نباشند، آنها هم نیستند.
reza1372.mihanblog.com
من فكر می‌كنم بازیگر در وهله اول انتخاب می‌شود و در گام بعدی انتخاب می‌كند. مثلا یك كارگردان سیاوش خیرابی را برای بازی در فلان نقش انتخاب می‌كند. حالا سیاوش خیرابی باید فیلمنامه را مطالعه كند و با سنجیدن تمام شرایط كار تصمیم بگیرد كه آیا در این نقش بازی كند یا نه؟

برادر بزرگ‌تر من

وقتی بازی در سریال دلنوازان به من پیشنهاد شد، هنوز فیلمنامه حاضر نبود. فقط یك صحبت كوتاه با آقای سهیلی‌زاده داشتم كه ایشان به من گفتند: نقش رامین برایت مناسب است و من هم پذیرفتم. به هرحال حسین سهیلی‌زاده خیلی به گردن من حق دارد و مثل برادر بزرگتر من همیشه در كنارم بوده است.

reza1372.mihanblog.com

بازیگری را دوست دارم

من بازیگری را دوست دارم به این دلیل كه یك بازیگر می‌‌تواند جای هزاران نفر زندگی كند و موقعیت‌های مختلف را تجربه كند. از یك دیوانه بگیرید تا یك استاد دانشگاه و این برایم جذاب است. هیچ وقت به این فكر نمی‌كنم كه می‌‌خواهم به كجا برسم ولی دوست دارم به نقطه اوج بازیگری دست پیدا كنم كه بازهم معلوم نیست این نقطه اوج كجاست. استاد فراهانی یك حرف زیبایی زدند، ایشان می‌گفتند: بازیگری مثل دریا می‌ماند و انتها ندارد.

رامین؛ بهرام؛ سیاوش

رامین نسبت به بهرام (ترانه مادری) یكسری تفاوت‌هایی دارد. سن و سال رامین بیشتر است و خرج یك خانواده برگردن اوست و تصمیم به ازدواج دارد ولی از هیچ جا حمایت نمی‌شود و روی پاهای خودش ایستاده است. در كنار این ویژگی‌ها، خالی‌بندی را هم باید اضافه كنم. رامین ذاتا انسان خالی‌بندی است و از این جهات با بهرام متفاوت است. در ترانه مادری و دلنوازان تنها وجه اشتراك خودم و نقش‌هایی كه بازی كردم نوع لباس پوشیدنم(تیپ) بود واز لحاظ شخصیتی با نقش‌ها فاصله داشته‌ام.

همكاری دوباره

محسن افشانی یكسری ویژگی‌هایی داشت، شاهرخ استخری هم ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. خب در ترانه مادری من با محسن از قبل آشنایی نداشتم اما من و شاهرخ با تله‌فیلم «تلخون» كار تصویر را آغاز كرده و منتظر بودیم فرصتی پیش بیاید تا دوباره با هم كار كنیم، كه در دلنوازان این اتفاق افتاد. محسن افشانی هم نكات مثبت زیادی، چه در اجرا و چه در بازیگری دارد ولی چون من و شاهرخ از قبل آشنایی داشتیم در كنار یكدیگر راحت‌تر بازی كردیم. یادم می‌آید قبل از شروع فیلمبرداری «دلنوازان» شاهرخ را در شمال دیدم و از همانجا برای بازی در این سریال برنامه‌ریزی كردیم در مورد اینكه چه كارهایی انجام دهیم كه كار بهتر از آب در بیاید.

اول بازی خوب، بعد چهره

برای موفقیت یك بازیگر، اول بازی خوب لازم است بعد چهره مناسب. من اگر چهره خوبی داشتم اما بازی خوبی نداشتم مطمئن باشید كه آقای سهیلی‌زاده برای بار دوم سراغ من نمی‌آمد. به نظرم آنقدر پسرهای خوش تیپ در تهران زیاد هستند كه من در مقابلشان حرفی برای گفتن ندارم، ولی آنها نمی‌‌توانند به واسطه چهره خوب بازیگر خوبی هم باشند، چون به نظرم بازیگری باید در خون انسان باشد.

خاطره‌ای از عابدزاده

كریم باقری و علی دایی و... كسانی بودند كه وقتی بچه بودم بازی‌هایشان را از تلویزیون می‌دیدم. یادم می‌آید سالها پیش در یك جایی، آقای عابدزاده را دیدم و باهاشون عكس یادگاری و امضا گرفتم. تا اینكه سال‌ها گذشت و چندی پیش با یكی از دوستان سر تمرین تیم پیروزی رفتیم و آقای عابدزاده نسبت به من محبت داشتند، از بازی‌ام در ترانه مادری تشكر كردند، وقتی برایش ماجرای عكس را تعریف كردم باورش نشد كه من همان كودك چند سال پیش هستم.

لاست و فرار از زندان

فكر می‌كنم بارزترین تفاوت سریال‌سازی در خارج از كشور و كشور ما این است كه در آنجا خیلی برای خوب شدن كار هزینه می‌‌كنند ولی در ایران این طور نیست و همه سعی می‌كنند كارها را با حداقل هزینه انجام دهند و همین امر باعث می‌شود كه كار، آن چیزی كه كارگردان می‌‌خواهد نشود. شما سریال «فرار از زندان» را ببینید كه برای آن چه هزینه‌ای شده.

نقش یك روانی

خیلی دوست دارم نقش یك آدم روانی كه دچار جنون شده است را بازی كنم. نقشی شبیه نقش نیما شاهرخ شاهی در فیلم پارك وی. همچنین دوست دارم نقش یك پسر از طبقه پایین جامعه را بازی كنم كه اصلا در قیدوبند تیپ و قیافه نیست. اما متاسفانه نقش‌هایی كه تا الان به من پیشنهاد شده شبیه هم بوده و تصمیم دارم پس از «دلنوازان» نقش‌های متفاوت تری را تجربه كنم.

از او بیشتر بدانیم

شغل اصلی‌ پدر سیاوش خیرابی، عكاسی است و از بین سه پسرش آرش و اورنگ حرفه پدر را دنبال كردند، اورنگ رشته مكانیك خوانده و آرش هم مثل سیاوش، كامپیوتر خوانده است. آرش و اورنگ هم‌اكنون آتلیه عكاسی را اداره می‌كند.

شهرت

وقتی دیده می‌شوی، خیلی از كارها را نمی‌‌توانی انجام بدی و خیلی جاها نمی‌‌توانی بروی. مثلا تو به عنوان یك بازیگر دوست داری در خیابان با دوستت شوخی كنی، اما نمی‌‌توانی این كار را انجام دهی، اما این محدودیت به این می‌ارزد كه وقتی در خیابان راه می‌روی و یك نفر می‌آید و از تو به خاطر بازی‌ات تشكر می‌‌كند. یادم می‌آید مدت زمانی كه «ترانه مادری» پخش می‌شد، داشتم در خیابان راه می‌رفتم كه یك پیكان خیلی قدیمی كه راننده‌اش هم یك آقای سالخورده بود با دیدن من به یك باره متوقف شد، او پیش من آمد و از من به خاطر بازی در این سریال تشكر كرد. خب این برای من لذت‌بخش است كه یك پیرمرد كه جای پدربزرگ من است را توانسته‌ام شاد كنم. با تمام این احوال از این وضعیت خوشحالم، چون خودم این راه را انتخاب كرده‌ام و از آن راضی هستم.

احترام

من الان حس می‌كنم مردمی‌تر از همیشه هستم. ولی از گوشه و كنار می‌شنوم كه می‌گویند؛ سیاوش همه جا می‌گوید كه مردمی است اما در عمل این طور نیست. در صورتی كه اصلا این طور نیست من در بطن مردم هستم و هرجا آنها را ببینم به آنها احترام می‌گذارم چون من هم جزئی از این مردم هستم و با آنها زندگی می‌كنم. دوست ندارم كسی از من ناراحت شود.

ورزش، مطالعه، اینترنت

به دلیل مشغله كاری زیاد فرصت نمی‌كنم مطالعه كنم و بیشتر روزنامه و مجله می‌خوانم ولی اگر كتابی باشد كه دوستان بهم پیشنهاد كنند حتما مطالعه می‌كنم. ورزش را هم بسیار دوست دارم و بدنسازی، اسكی و تنیس را دنبال می‌كنم.

سیاوش پس از مطرح شدن، بارها در كانون شایعات بود. از تصادف و خدای نكرده مرگ در اثر سانحه گرفته تا درگیری در خیابان كه سیاوش این شایعات را تكذیب می‌كند. سیاوش می‌گوید: به هر حال حرفه ما این چیزها را هم دارد یعنی زمانی كه وارد این حرفه می‌شوی باید عوارض آن را هم بپذیری. مزاحمت تلفنی و شایعات جورواجور قسمتی از این حرفه است.

اینم شاهرخ استخری  برای فائزه جونم

برید ادامه ی مطلب>>>>>>>>>>>>>>

نیكبخت: برای بازگشت به پرسپولیس با كاشانی صحبت كردم

 

علیرضا نیكبخت واحدی در خصوص بازگشت به پرسپولیس اظهار داشت: در 3 روز گذشته برای حضورم در پرسپولیس در نیم فصل با كاشانی صبحبت‌هایی داشتم تا به آرزویم برسم و دوباره پیراهن پرسپولیس را بر تن كنم. با توجه به اینكه با تراكتورسازی قرارداد ندارم و محرومیتم نیم فصل به پایان می‌رسد مشكلی برای پرسپولیسی شدن ندارم.
وی افزود:‌ واقعا از كاشانی سپاسگذارم چون انگیزه تازه‌ای به من داد. به همین دلیل تا نیم فصل تمرینات ویژ‌ه‌ای انجام خواهم داد تا اگر خدا بخواهد و كارت بازی‌ام صادر شود برای پرسپولیس به میدان بروم.
نیكبخت واحدی گفت: اگر به پرسپولیس بیایم جای هیچ كس را نمی‌گیرم و سعی می‌كنم با تجربه‌ای كه دارم فقط به این تیم كمك كنم.
وی در پایان درباره بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل سایپا گفت: ‌در دو نیمه پرسپولیس حرفه‌ای عمل كرد و سایپا موقعیت چندانی نداشت. پرسپولیس از ابتدای فصل بهتر شده است چون بازیكنان همدیگر را شناخته‌اند و این می‌تواند برای صعود به صدر جدول بسیار خوب باشد. البته جزء معدود دفعاتی بود كه حدود 30 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی می‌دیدم. آرزو می‌كنم حمایت‌ تماشاگران از پرسپولیس بیشتر شود.

 

كاشانی: برای جذب كریمی و نیكبخت مشكلی نداریم

 

حبیب كاشانی پس از برد 2 صفر پرسپولیس مقابل سایپا عنوان كرد: ظاهرا من كماكان در پرسپولیس بدشانس هستم چون طلبكارانی مانند آتسو، پتروویچ، واعظی هستند كه با شكایت‌هایی كه انجام داده‌اند طلب‌های خود را خواستار شدند. برای اینكه باشگاه ضربه نخورد پیگیر مسائل هستم.
وی افزود: در جلسه‌ای سعی می‌كنم مبلغ كل بدهی‌ها را مشخص كنم و به اطلاع رسانه‌ها و مردم برسانم اما واقعا الان نمی‌دانم چه مبلغی را باید دوباره صرف این مورد كنیم كه خطری پرسپولیس را تهدید نكند.
كاشانی درباره انتخاب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل گفت: این موضوع در حیطه وظایف من نیست و چیزی نمی‌دانم. باید سعیدلو این تصمیم را بگیرد. اگر مدیریت باشگاه و هیات مدیره زودتر انتخاب شوند برای پرسپولیس بهتر است.
كاشانی درباره نامه به هدایتی در مورد كریمی اظهار داشت: بعد از اینكه هدایتی لطف كرد واعلام كردكریمی را به پرسپولیس می‌دهد من هم به مالك باشگاه استیل‌آذین نامه نوشتم كه اگر شرایط خاصی وجود دارد به ما اعلام كند تا از وجود علی كریمی استفاده كنیم. منتظر پاسخ هدایتی هستم تا اقدامات لازم را انجام دهم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره تناقض‌گویی‌ها در قرارداد تیاگو و برزیلیا؛ بازیكنان برزیلی این تیم تاكید كرد: قراردادی كه در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس وجود دارد 800 هزار دلار برای 2 فصل برای هر كدام از آنها است كه جمعا یك میلیارد و 600 میلیون تومان است. حالا چه وقت،‌ چرا و چگونه این پول باید پرداخت یا هزینه شود من نمی‌دانم.
وی یادآور شد:‌ من در زمان بستن تیم نبودم و به نظرم انصاری‌فرد صلاح دانسته كه این كار را كرده است. پس در حیطه وظیفه من نیست كه بخواهم حرفی بزنم كه آیا آنها به درد ما می‌خورند یا خیر یا چرا اینقدر برای آنها هزینه شده است.
كاشانی درجواب این سئوال كه آیا قصد دارید حسابرسی از باشگاه انجام دهید، تصریح كرد: من وظیفه ندارم این كار را انجام دهم. باشگاه پرسپولیس صددرصد سهام دولتی دارد و باید سالانه یك بار حسابرسی شود. رئیس مجمع و رئیس سازمان این موضوع را بررسی خواهد كرد و ما هم سعی می‌كنیم به او گزارش مالی بدهیم. هنوز سعیدلو از ما گزارشی نخواسته است.
وی افزود:‌ با این حال میزان تعهدات و قراردادها را حتما در چند روز آینده با ارسال نامه‌ای به اطلاع سازمان می‌رسانم. چون مبلغ بزرگی از هزینه‌های باشگاه پرسپولیس را سازمان تربیت‌بدنی پرداخت می‌كند و باید بداند كه ما چه مشكلاتی داریم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در جواب این سئوال كه آیا بازی مقابل سایپا آخرین فرصت برای كرانچار بود یا خیر گفت: هرگز این طور نبود. اگر می‌باختیم هم كرانچار بركنار نمی‌شد. در فوتبالی كه هر 5 روز یك بار انجام می‌شود نمی‌توان به پیكره كادر فنی دست زد. اگر مشكلی باشد برخورد می‌كنیم و سعی خواهیم كرد با تذكر و اولتیماتوم مشكل را حل كنیم ولی قصد تغییر و تحول نداریم.
وی عنوان كرد: همانطور كه بارها گفتم در مسائل فنی دخالت نمی‌كنم ولی اگر احساس كنم مشكلی هست از طریق رسانه‌ها تصمیم جدیدم را اعلام خواهم كرد. اگر مدیرعامل شدم كوتاهی نخواهم كرد در غیر این صورت دو دستی صندلی مدیریت را به فرد دیگری خواهم داد.
كاشانی درباره علیرضا نیكبخت واحدی عنوان كرد: با توجه به اینكه می‌توانیم بازیكنانی را از لیست خارج كنیم و تا به امروز تقاضاهای بسیاری از باشگاه شده تا بازیكنانمان را در اختیار بگیرند جای خالی داریم. به همین دلیل برای جذب كریمی و نیكبخت واحدی مشكلی نداریم و امیدوارم آنها را در نیم فصل در پرسپولیس ببنیم.
كاشانی درباره پیروزی مقابل سایپا گفت: برد شیرینی بود مخصوصا در برابر سایپا كه هیچ تیمی نتوانسته به راحتی آن را شكست دهد. این پیروزی را به تمام هواداران تبریك می‌گویم و امیدوارم در بازی‌های بعدی با این پیروزی‌ها به صدر جدول برسیم. من از بازیكنانم و هوادارانی كه 90 دقیقه پرسپولیس را تشویق كردند، قدردانی می‌كنم.

 

هرچند پزشکان رئال خبر آمادگی رونالدو را تائید نکرده اند اما این بازیکن خود را آماده بازگشت به میدان میداند


کریس رونالدو اعلام کرده آماده بازگشت به میدان و حتی بازی با گیخون در روز شنبه است.
قرار بود رونالدو حداقل سه هفته دور از میدان باشد اما خودش مدعی است هیچ دردی در ساق پای خود احساس نمیکند و میتواند از این هفته در میدان حاضر شود.

«من هیچ دردی در پایم حس نمیکنمو خودم را آمده حضور در مسابقات می بینم.»

رونالدو حتی میخواست برای بازی با میلان هم در ترکیب رئال قرار بگیرد که پزشکان تیم مانع او شدند. به نظر میرسد پلگرینی هم دوست ندارد در مورد ستاره خود دست به ریسک بزند. رئال و گیخون فردا شب به مصاف هم خواهند رفت.


buy generic cialis online
دوشنبه 9 مهر 1397 09:29 ب.ظ

Incredible a good deal of very good knowledge!
cilas how to purchase cialis on line cuanto cuesta cialis yaho cialis sans ordonnance cialis generico milano cialis side effects online prescriptions cialis cialis daily new zealand cialis farmacias guadalajara the best choice cialis woman
canadian online pharmacy
یکشنبه 1 مهر 1397 05:53 ب.ظ

Seriously a good deal of superb info!
canadian online pharmacies legal online canadian pharmacy canadian pharmacies stendra order canadian prescriptions online canadian pharmaceuticals for usa sales canadian pharmacys canada pharmaceuticals online prescription drugs without prior prescription drugstore online canada canadian medications list
viagraessale.com
چهارشنبه 28 شهریور 1397 02:51 ب.ظ

Nicely spoken really! .
cialis kaufen wo canada discount drugs cialis only best offers 100mg cialis enter site very cheap cialis cialis venta a domicilio import cialis enter site 20 mg cialis cost cialis generic precios cialis peru india cialis 100mg cost
http://cialisky.com/
دوشنبه 12 شهریور 1397 05:16 ب.ظ

You revealed that wonderfully!
il cialis quanto costa cialis authentique suisse look here cialis cheap canada cialis daily new zealand we recommend cheapest cialis female cialis no prescription cialis ahumada acheter cialis kamagra cialis canadian drugs generic low dose cialis
http://viagrayosale.com/
یکشنبه 11 شهریور 1397 11:26 ب.ظ

Cheers! I enjoy this!
cialis uk comprar cialis navarr click now cialis from canada buy generic cialis cialis online cialis 200 dollar savings card cialis prices cialis lowest price cialis canada on line the best site cialis tablets
viagra canada
سه شنبه 23 مرداد 1397 10:35 ق.ظ

You made your point!
get online prescription for viagra buy sildenafil tablets online buy viagra online using paypal uk viagra prices how can i buy viagra online is it safe to buy viagra online viagra online pharmacy cheap generic viagra online uk where can i buy viagra online safely where to buy viagra online
Generic cialis
سه شنبه 23 مرداد 1397 02:01 ق.ظ

You mentioned that perfectly!
discount cialis buying cialis on internet buy cialis online cheapest cialis 100 mg 30 tablet cialis cuantos mg hay cialis daily cialis prezzo di mercato buy generic cialis cialis coupons buy cialis online
Cialis generic
دوشنبه 7 خرداد 1397 05:53 ب.ظ

Seriously many of helpful knowledge.
cialis alternative 40 mg cialis what if i take order generic cialis online cialis rckenschmerzen cialis prezzo al pubblico cialis pills boards cialis para que sirve buy cialis online nz estudios de cialis genricos low dose cialis blood pressure
Viagra coupon
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 10:27 ق.ظ

You actually stated this superbly.
buy viagra overnight delivery viagra online buy viagra online pharmacy buy now viagra buy women viagra buy generic viagra australia prescription viagra uk get a viagra prescription online online viagra how to purchase viagra online
Generic cialis
پنجشنبه 2 فروردین 1397 10:00 ب.ظ

Thanks! Excellent stuff!
rezeptfrei cialis apotheke cialis savings card cialis 10mg prix pharmaci tadalafil tablets cialis qualitat order generic cialis online cialis venta a domicilio chinese cialis 50 mg cialis sale online only best offers cialis use
How can I increase my height after 18?
یکشنبه 2 مهر 1396 12:21 ق.ظ
I simply could not depart your web site before suggesting that I
extremely loved the usual info an individual supply in your visitors?
Is gonna be back incessantly to inspect new posts
android apk modifier
چهارشنبه 15 شهریور 1396 07:35 ب.ظ
خیلی خوب بود ممنون
How much can you grow from stretching?
شنبه 14 مرداد 1396 06:13 ق.ظ
This information is worth everyone's attention. When can I find
out more?
Willian
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 12:31 ب.ظ
Your means of describing the whole thing in this post is truly nice, all
can easily be aware of it, Thanks a lot.
healheelpain.wordpress.com
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 07:04 ب.ظ
This is the right webpage for anyone who really wants to understand this topic.
You realize so much its almost hard to argue with you (not that I actually
would want to?HaHa). You definitely put a fresh spin on a topic that's been discussed for
years. Great stuff, just wonderful!
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 01:43 ق.ظ
hello!,I like your writing very so much! share we communicate extra
approximately your article on AOL? I require an expert in this area to solve my problem.
May be that is you! Looking ahead to see you.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 10:57 ق.ظ
Amazing things here. I am very happy to see your article.
Thank you a lot and I'm looking ahead to touch you.
Will you kindly drop me a e-mail?
manicure
شنبه 19 فروردین 1396 04:49 ق.ظ
Thanks for the good writeup. It if truth be told used to
be a entertainment account it. Look complex to more added agreeable from you!
By the way, how can we communicate?
manicure
دوشنبه 14 فروردین 1396 07:14 ق.ظ
hello there and thank you for your information – I
have definitely picked up anything new from
right here. I did however expertise several technical points using this website,
as I experienced to reload the web site a lot of times previous to I could get it to load properly.
I had been wondering if your web host is OK?

Not that I am complaining, but sluggish loading instances times
will very frequently affect your placement in google and
can damage your high quality score if advertising and marketing with Adwords.

Anyway I'm adding this RSS to my email and can look out for much
more of your respective exciting content.
Ensure that you update this again soon.
ایلیا
دوشنبه 29 خرداد 1391 02:10 ق.ظ
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
راستین
دوشنبه 29 خرداد 1391 02:06 ق.ظ
باهال بود مرسی
mojtaba hojatoleslami
پنجشنبه 6 مرداد 1390 01:26 ب.ظ
سلام، تمام کشورهایی که سالهاست نیروی اتمی‌ استفاده میکنند تصمیم گرفتند که تا ۱۵ سال دیگر از این بهره برداری دست بکشند. آلمان ، ژاپن، هند و غیره. دنیا دنبال بهره بردار از نیروی خورشید، با د ، امواج دریا و اینکه چگونه میشود این دنیا را حفظ کرد،هست. به نظر میاید که ما فقط دنبال تخریب دنیا و ادمهایش هستیم. من فدایی امام هستم و انشا‌الله روزی تمام انسانهای این دنیا عین ما مسلمان شیعه خواهند شد اما آیا آن روز دنیایی وجود خواهد داشت؟ بهانه انرژی اتمی‌ و یا حتی استقفرلله وعده امام زمان فقط برای سرگرمی ما مردم هست تا آقای احمدی‌نژاد و فامیلهاش بتوانند به راحتی‌ دزدی بکنند.
یکشنبه 18 مهر 1389 02:29 ب.ظ
لطفا از ارش برهانی هم مطلب و عکس بذارید در ضمن ممنون از مطالب خوبتان
پرستو
شنبه 13 شهریور 1389 01:26 ق.ظ
زیبابود اما یه چیزی بگم ناراحت نشیا چرابازیگرا سینما و فوتبال رو توی یک صفحه قرار دادی امایلی زیبا بود عزیز
ساغر
سه شنبه 15 تیر 1389 08:39 ب.ظ
سلام وبلاگ زیبایی داری من29ساله و می خواستم بپرسم می توانم باشما همکار شوم
خیلی باحالی
عاشقتم عزیزم[قلب
صنم و سمیرا
سه شنبه 15 تیر 1389 08:35 ب.ظ
سلام نگار عزیزم ما 2 خواهر دوقلوای هستیم و 8سالمان است لطفانگو که اینجا بالا 18 سال می ایند چون ما دل خور میشویم وبلاگ عالی است
من و خواهرم دوست داریم
ghazaleh
سه شنبه 17 فروردین 1389 08:02 ب.ظ
salam khobi? darmorede nikbakht benevisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
ساناز
پنجشنبه 12 آذر 1388 03:28 ب.ظ
هم عكساخوب بودن هم زحمت شما. مرسی
ما دو تا عاشق...
سه شنبه 12 آبان 1388 11:00 ق.ظ
سلام خوبین ما دو تا عاشق اومدیم که دعوتتون کنیم به وبمون واسه دیدن و نظر دادن یه آپ جدید ما دو تا عاشق خیلی وقته که آپ کردیم منتظر حضور گرم شما هستیم زودی بیان و نظرتون رو بدین راستی دعا یادتون نره
فائزه(عشقت)
یکشنبه 3 آبان 1388 02:40 ب.ظ
به بهبه[قلب}
به به به گل کاشتی از جیگر آپ گذاشتی
غافل گیرم می کنی ولی خبر نمیکنی
شاهرخ من جیگره از خیرابی سرتره
خیرابی خیلی زشته رو قلب تو نوشته
اتل متل توتوله نگار خله میدونه
که من دوستش ندارم سربه سرش میذارم
بازم ممنون گل کاشتی از علی جون نوشتی
ببین چه قدر بیکاری مگه تو درس نداری؟
هی به جوجوم گیر میدی میگی که تو درس داری این شعر با استفاده از استعدادهای بی نظیر من در وصف آپ شما سروده شده . خیلی نامردی یعنی تو به خاطر این شعر زیبام برام دست بزنیراستی جون نگار این شعرو همون موقعی که داشتم نظرمو برات میدادم به فکرم رسیدو نوشتم .بازم ممنون بای بای نگاری یه حرف بالا جامونده نمی خوایو جاانداختم
پاسخ نگار : خیلی نا مردی لنگه ی سیاوش منو هیچ جایی نمیتونی گیر بیاری راستی شعرت باحال بود
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
طبقه بندی
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
نظرسنجی
  پسری یا دختر ؟

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس