تبلیغات
TasvirCity - دنیای تصاویر - هرچه بخواهی
TasvirCity - دنیای تصاویر

هرچه بخواهی

پنجشنبه 30 مهر 1388

 علیرضا حقیقی درباره شرایطش در پرسپولیس عنوان كرد: شرایط خوبی دارم، اما نیمكت نشینی برایم آزار دهنده است. به نظر كادر فنی احترام می‌گذارم چون نباید حاشیه‌ها وارد تیم شود.
 وی با اشاره به دیدار با پیكان گفت:‌ در آن بازی بدشانس بودم و گلی خوردم كه هر چند سال یكبار در فوتبال اتفاق می‌افتد، اما باید بگویم 2 ساعت قبل از بازی به من اعلام كردند كه در تركیب اصلی قرار دارم.
 حقیقی افزود: این موضوع برایم سخت بود زیرا هیچ جای دنیا این اتفاق نمی‌افتد. همه جا یك هفته قبل در تمرینات به بازیكن اعلام می‌كنند تا از لحاظ روحی و روانی آماده شود. به همین دلیل در آن بازی موفق نبودم، اما در حال حاضر استرس ندارم و منتظر فرصت بازی در دیدارهای آینده هستم.
 وی درباره دعوت نشدن به تیم امید خاطرنشان كرد: سن من به گونه‌ای است كه اگر به تیم امید دعوت شوم در زمان شروع مسابقات المپیك نمی‌توانم در تیم ملی بازی كنم. به همین علت از اینكه پیروانی از من برای حضور در تیم ملی امید دعوت نكرده ناراحت نیستم و به او حق می‌دهم.
 حقیقی یادآور شد: زمانی كه در تیم امید بازی می‌كردم از چند بازیكن بزرگسال برای حضور در تیم امید دعوت شده بود كه این موضوع موجب ناراحتی عده‌ای از بازیكنان و بی‌انگیزگی آنها شد، اما این كار پیروانی را تأیید می‌كنم چون به فكر موفقیت در المپیك است.

باشگاه رئال مادرید اسپانیا کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی خود را که از قوزک پا مصدوم شده است، از شرکت در مسابقه تیم ملی کشورش با مالت منع کرد.
رسانه های اسپانیا دوشنبه شب اعلام کردند باشگاه رئال مادرید از هافبک پرتغالی خود خواسته است در مسابقه اتی تیم ملی کشورش با مالت که چهارشنبه این هفته در مرحله حذفی بازیهای مقدماتی جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی برگزار خواهد شد شرکت نکند و برنامه ای را که از روز دوشنبه برای رفع مصدومیت و کسب امادگی مجدد اغاز کرده است ادامه دهد.
باشگاه رئال مادرید در بیانیه ای که در این باره در پایگاه اینترنتی خود منتشر شد اعلام کرد در حال حاضر مهم این است که رونالدو مصدومیت خود را به طور کامل پشت سر بگذارد و امادگی کامل خود را دوباره به دست اورد.
رونالدو پیشتر از مسئولان باشگاه خود خواسته بود به وی اجازه دهند در مسابقه تعیین کننده تیم ملی کشورش با مالت شرکت کند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید، مسئولان رئال مادرید و مطبوعات ورزشی اسپانیا از اینکه رونالدو در مسابقه اخیر تیم ملی کشورش با مجارستان از ناحیه قوزک پای راست مصدوم شد ابراز نارضایتی کردند. این مسابقه که روز شنبه برگزار شد با نتیجه سه برصفر به سود پرتغال پایان یافت.
پزشکان اعلام کرده اند رونالدو به علت مصدومیت نباید سه تا چهار هفته اینده در میادین حضور یابد.

 

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال گفت: ‌فكر می كنم كریستیانو رونالدو در رئال‌مادرید بیشتر از زمان منچستریونایتد پیشرفت كند.

به نقل از روزنامه دیلی‌میل "كارلوس كوییرز " اظهار داشت: رونالدو از قبل رویا و انگیزه حضور در رئال را داشت و می‌خواست تحت هرشرایطی، بازیكن كهكشانی‌های مادریدی شود.
سرمربی پرتغال كه در گذشته سرمربی رئال بوده و در منچستریونایتد، سمت دستیار سرآلكس فرگوسن را داشت، افزود: در انگلیس بیشتر تیم‌ها 2-4-4 بازی می كنند؛ اما در رئال، روش‌های هجومی‌تری مورد استفاده واقع می شود و به همین دلیل رونالدو می تواند بهتر از زمان حضور در منچستر عمل كند و خطرناك‌تر از هر زمان دیگری باشد.
ملی‌پوش پرتغالی سال گذشته دو عنوان بهترین بازیكن سال اروپا و جهان را به خود اختصاص داد و در تابستان سال جاری با امضای قراردادی 94 میلیون یورویی از اولدترافورد به اسپانیا نقل مكان كرد.

 

 

اینم عمر خودم سیاوش خیرابی بازیگر سریال دلنوازان

سیاوش خیرابی:25سال

متولد:46

ماه:29 اذر

بازی در فیلم های:دلنوازان(درحال پخش)

ترانه ی مادری/پسرهاسرباز به دنیا نمی ایند/تلخون/مرد مجهول

سیاوش خیرابی: بازیگری برایم جذابیت دارد

«سیاوش خیرابی» همان بهرام ترانه مادری... امسال او را در قاب تلویزیون و در سریال شبانه «دلنوازان» reza1372.mihanblog.com

می‌بینیم، او از سه ماه پیش در تصویربرداری این سریال حضور به هم رساند، او می‌گوید: هم از نقش بهرام و هم از نقش رامین خوشم می‌آید و فكر می‌كنم دلنوازان بتواند قلب بینندگان تلویزیونی را تسخیر كند. با سیاوش بارها به گفتگو نشستیم و همه شما در گذشته با بیوگرافی او آشنا هستید، از این رو سعی كردیم، نوع پرسش‌هایمان متفاوت با گذشته باشد، ضمن اینكه یك بار دیگر جا دارد از برادر سیاوش، «اورنگ» تشكر كنیم كه زحمت گرفتن این تصاویر را در لوكیشن دلنوازان كشیده است.


 

نقش مهم مردم

فكر می‌كنم ویژگی كه در من وجود دارد و من می‌توانم روی آن مانور بدهم، مردمی بودنم است. دوست دارم به كسانی كه تازه به حرفه بازیگری روی می‌‌آورند و در سریال دلنوازان هم كم نیستند، بگم بعد از اینكه به جایی رسیدند، زیاد خودشان را گم نكنند و بدانند كه اگر این مردم نباشند، آنها هم نیستند.
reza1372.mihanblog.com
من فكر می‌كنم بازیگر در وهله اول انتخاب می‌شود و در گام بعدی انتخاب می‌كند. مثلا یك كارگردان سیاوش خیرابی را برای بازی در فلان نقش انتخاب می‌كند. حالا سیاوش خیرابی باید فیلمنامه را مطالعه كند و با سنجیدن تمام شرایط كار تصمیم بگیرد كه آیا در این نقش بازی كند یا نه؟

برادر بزرگ‌تر من

وقتی بازی در سریال دلنوازان به من پیشنهاد شد، هنوز فیلمنامه حاضر نبود. فقط یك صحبت كوتاه با آقای سهیلی‌زاده داشتم كه ایشان به من گفتند: نقش رامین برایت مناسب است و من هم پذیرفتم. به هرحال حسین سهیلی‌زاده خیلی به گردن من حق دارد و مثل برادر بزرگتر من همیشه در كنارم بوده است.

reza1372.mihanblog.com

بازیگری را دوست دارم

من بازیگری را دوست دارم به این دلیل كه یك بازیگر می‌‌تواند جای هزاران نفر زندگی كند و موقعیت‌های مختلف را تجربه كند. از یك دیوانه بگیرید تا یك استاد دانشگاه و این برایم جذاب است. هیچ وقت به این فكر نمی‌كنم كه می‌‌خواهم به كجا برسم ولی دوست دارم به نقطه اوج بازیگری دست پیدا كنم كه بازهم معلوم نیست این نقطه اوج كجاست. استاد فراهانی یك حرف زیبایی زدند، ایشان می‌گفتند: بازیگری مثل دریا می‌ماند و انتها ندارد.

رامین؛ بهرام؛ سیاوش

رامین نسبت به بهرام (ترانه مادری) یكسری تفاوت‌هایی دارد. سن و سال رامین بیشتر است و خرج یك خانواده برگردن اوست و تصمیم به ازدواج دارد ولی از هیچ جا حمایت نمی‌شود و روی پاهای خودش ایستاده است. در كنار این ویژگی‌ها، خالی‌بندی را هم باید اضافه كنم. رامین ذاتا انسان خالی‌بندی است و از این جهات با بهرام متفاوت است. در ترانه مادری و دلنوازان تنها وجه اشتراك خودم و نقش‌هایی كه بازی كردم نوع لباس پوشیدنم(تیپ) بود واز لحاظ شخصیتی با نقش‌ها فاصله داشته‌ام.

همكاری دوباره

محسن افشانی یكسری ویژگی‌هایی داشت، شاهرخ استخری هم ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. خب در ترانه مادری من با محسن از قبل آشنایی نداشتم اما من و شاهرخ با تله‌فیلم «تلخون» كار تصویر را آغاز كرده و منتظر بودیم فرصتی پیش بیاید تا دوباره با هم كار كنیم، كه در دلنوازان این اتفاق افتاد. محسن افشانی هم نكات مثبت زیادی، چه در اجرا و چه در بازیگری دارد ولی چون من و شاهرخ از قبل آشنایی داشتیم در كنار یكدیگر راحت‌تر بازی كردیم. یادم می‌آید قبل از شروع فیلمبرداری «دلنوازان» شاهرخ را در شمال دیدم و از همانجا برای بازی در این سریال برنامه‌ریزی كردیم در مورد اینكه چه كارهایی انجام دهیم كه كار بهتر از آب در بیاید.

اول بازی خوب، بعد چهره

برای موفقیت یك بازیگر، اول بازی خوب لازم است بعد چهره مناسب. من اگر چهره خوبی داشتم اما بازی خوبی نداشتم مطمئن باشید كه آقای سهیلی‌زاده برای بار دوم سراغ من نمی‌آمد. به نظرم آنقدر پسرهای خوش تیپ در تهران زیاد هستند كه من در مقابلشان حرفی برای گفتن ندارم، ولی آنها نمی‌‌توانند به واسطه چهره خوب بازیگر خوبی هم باشند، چون به نظرم بازیگری باید در خون انسان باشد.

خاطره‌ای از عابدزاده

كریم باقری و علی دایی و... كسانی بودند كه وقتی بچه بودم بازی‌هایشان را از تلویزیون می‌دیدم. یادم می‌آید سالها پیش در یك جایی، آقای عابدزاده را دیدم و باهاشون عكس یادگاری و امضا گرفتم. تا اینكه سال‌ها گذشت و چندی پیش با یكی از دوستان سر تمرین تیم پیروزی رفتیم و آقای عابدزاده نسبت به من محبت داشتند، از بازی‌ام در ترانه مادری تشكر كردند، وقتی برایش ماجرای عكس را تعریف كردم باورش نشد كه من همان كودك چند سال پیش هستم.

لاست و فرار از زندان

فكر می‌كنم بارزترین تفاوت سریال‌سازی در خارج از كشور و كشور ما این است كه در آنجا خیلی برای خوب شدن كار هزینه می‌‌كنند ولی در ایران این طور نیست و همه سعی می‌كنند كارها را با حداقل هزینه انجام دهند و همین امر باعث می‌شود كه كار، آن چیزی كه كارگردان می‌‌خواهد نشود. شما سریال «فرار از زندان» را ببینید كه برای آن چه هزینه‌ای شده.

نقش یك روانی

خیلی دوست دارم نقش یك آدم روانی كه دچار جنون شده است را بازی كنم. نقشی شبیه نقش نیما شاهرخ شاهی در فیلم پارك وی. همچنین دوست دارم نقش یك پسر از طبقه پایین جامعه را بازی كنم كه اصلا در قیدوبند تیپ و قیافه نیست. اما متاسفانه نقش‌هایی كه تا الان به من پیشنهاد شده شبیه هم بوده و تصمیم دارم پس از «دلنوازان» نقش‌های متفاوت تری را تجربه كنم.

از او بیشتر بدانیم

شغل اصلی‌ پدر سیاوش خیرابی، عكاسی است و از بین سه پسرش آرش و اورنگ حرفه پدر را دنبال كردند، اورنگ رشته مكانیك خوانده و آرش هم مثل سیاوش، كامپیوتر خوانده است. آرش و اورنگ هم‌اكنون آتلیه عكاسی را اداره می‌كند.

شهرت

وقتی دیده می‌شوی، خیلی از كارها را نمی‌‌توانی انجام بدی و خیلی جاها نمی‌‌توانی بروی. مثلا تو به عنوان یك بازیگر دوست داری در خیابان با دوستت شوخی كنی، اما نمی‌‌توانی این كار را انجام دهی، اما این محدودیت به این می‌ارزد كه وقتی در خیابان راه می‌روی و یك نفر می‌آید و از تو به خاطر بازی‌ات تشكر می‌‌كند. یادم می‌آید مدت زمانی كه «ترانه مادری» پخش می‌شد، داشتم در خیابان راه می‌رفتم كه یك پیكان خیلی قدیمی كه راننده‌اش هم یك آقای سالخورده بود با دیدن من به یك باره متوقف شد، او پیش من آمد و از من به خاطر بازی در این سریال تشكر كرد. خب این برای من لذت‌بخش است كه یك پیرمرد كه جای پدربزرگ من است را توانسته‌ام شاد كنم. با تمام این احوال از این وضعیت خوشحالم، چون خودم این راه را انتخاب كرده‌ام و از آن راضی هستم.

احترام

من الان حس می‌كنم مردمی‌تر از همیشه هستم. ولی از گوشه و كنار می‌شنوم كه می‌گویند؛ سیاوش همه جا می‌گوید كه مردمی است اما در عمل این طور نیست. در صورتی كه اصلا این طور نیست من در بطن مردم هستم و هرجا آنها را ببینم به آنها احترام می‌گذارم چون من هم جزئی از این مردم هستم و با آنها زندگی می‌كنم. دوست ندارم كسی از من ناراحت شود.

ورزش، مطالعه، اینترنت

به دلیل مشغله كاری زیاد فرصت نمی‌كنم مطالعه كنم و بیشتر روزنامه و مجله می‌خوانم ولی اگر كتابی باشد كه دوستان بهم پیشنهاد كنند حتما مطالعه می‌كنم. ورزش را هم بسیار دوست دارم و بدنسازی، اسكی و تنیس را دنبال می‌كنم.

سیاوش پس از مطرح شدن، بارها در كانون شایعات بود. از تصادف و خدای نكرده مرگ در اثر سانحه گرفته تا درگیری در خیابان كه سیاوش این شایعات را تكذیب می‌كند. سیاوش می‌گوید: به هر حال حرفه ما این چیزها را هم دارد یعنی زمانی كه وارد این حرفه می‌شوی باید عوارض آن را هم بپذیری. مزاحمت تلفنی و شایعات جورواجور قسمتی از این حرفه است.

اینم شاهرخ استخری  برای فائزه جونم

برید ادامه ی مطلب>>>>>>>>>>>>>>

نیكبخت: برای بازگشت به پرسپولیس با كاشانی صحبت كردم

 

علیرضا نیكبخت واحدی در خصوص بازگشت به پرسپولیس اظهار داشت: در 3 روز گذشته برای حضورم در پرسپولیس در نیم فصل با كاشانی صبحبت‌هایی داشتم تا به آرزویم برسم و دوباره پیراهن پرسپولیس را بر تن كنم. با توجه به اینكه با تراكتورسازی قرارداد ندارم و محرومیتم نیم فصل به پایان می‌رسد مشكلی برای پرسپولیسی شدن ندارم.
وی افزود:‌ واقعا از كاشانی سپاسگذارم چون انگیزه تازه‌ای به من داد. به همین دلیل تا نیم فصل تمرینات ویژ‌ه‌ای انجام خواهم داد تا اگر خدا بخواهد و كارت بازی‌ام صادر شود برای پرسپولیس به میدان بروم.
نیكبخت واحدی گفت: اگر به پرسپولیس بیایم جای هیچ كس را نمی‌گیرم و سعی می‌كنم با تجربه‌ای كه دارم فقط به این تیم كمك كنم.
وی در پایان درباره بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل سایپا گفت: ‌در دو نیمه پرسپولیس حرفه‌ای عمل كرد و سایپا موقعیت چندانی نداشت. پرسپولیس از ابتدای فصل بهتر شده است چون بازیكنان همدیگر را شناخته‌اند و این می‌تواند برای صعود به صدر جدول بسیار خوب باشد. البته جزء معدود دفعاتی بود كه حدود 30 هزار هوادار در ورزشگاه آزادی می‌دیدم. آرزو می‌كنم حمایت‌ تماشاگران از پرسپولیس بیشتر شود.

 

كاشانی: برای جذب كریمی و نیكبخت مشكلی نداریم

 

حبیب كاشانی پس از برد 2 صفر پرسپولیس مقابل سایپا عنوان كرد: ظاهرا من كماكان در پرسپولیس بدشانس هستم چون طلبكارانی مانند آتسو، پتروویچ، واعظی هستند كه با شكایت‌هایی كه انجام داده‌اند طلب‌های خود را خواستار شدند. برای اینكه باشگاه ضربه نخورد پیگیر مسائل هستم.
وی افزود: در جلسه‌ای سعی می‌كنم مبلغ كل بدهی‌ها را مشخص كنم و به اطلاع رسانه‌ها و مردم برسانم اما واقعا الان نمی‌دانم چه مبلغی را باید دوباره صرف این مورد كنیم كه خطری پرسپولیس را تهدید نكند.
كاشانی درباره انتخاب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل گفت: این موضوع در حیطه وظایف من نیست و چیزی نمی‌دانم. باید سعیدلو این تصمیم را بگیرد. اگر مدیریت باشگاه و هیات مدیره زودتر انتخاب شوند برای پرسپولیس بهتر است.
كاشانی درباره نامه به هدایتی در مورد كریمی اظهار داشت: بعد از اینكه هدایتی لطف كرد واعلام كردكریمی را به پرسپولیس می‌دهد من هم به مالك باشگاه استیل‌آذین نامه نوشتم كه اگر شرایط خاصی وجود دارد به ما اعلام كند تا از وجود علی كریمی استفاده كنیم. منتظر پاسخ هدایتی هستم تا اقدامات لازم را انجام دهم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره تناقض‌گویی‌ها در قرارداد تیاگو و برزیلیا؛ بازیكنان برزیلی این تیم تاكید كرد: قراردادی كه در حال حاضر در باشگاه پرسپولیس وجود دارد 800 هزار دلار برای 2 فصل برای هر كدام از آنها است كه جمعا یك میلیارد و 600 میلیون تومان است. حالا چه وقت،‌ چرا و چگونه این پول باید پرداخت یا هزینه شود من نمی‌دانم.
وی یادآور شد:‌ من در زمان بستن تیم نبودم و به نظرم انصاری‌فرد صلاح دانسته كه این كار را كرده است. پس در حیطه وظیفه من نیست كه بخواهم حرفی بزنم كه آیا آنها به درد ما می‌خورند یا خیر یا چرا اینقدر برای آنها هزینه شده است.
كاشانی درجواب این سئوال كه آیا قصد دارید حسابرسی از باشگاه انجام دهید، تصریح كرد: من وظیفه ندارم این كار را انجام دهم. باشگاه پرسپولیس صددرصد سهام دولتی دارد و باید سالانه یك بار حسابرسی شود. رئیس مجمع و رئیس سازمان این موضوع را بررسی خواهد كرد و ما هم سعی می‌كنیم به او گزارش مالی بدهیم. هنوز سعیدلو از ما گزارشی نخواسته است.
وی افزود:‌ با این حال میزان تعهدات و قراردادها را حتما در چند روز آینده با ارسال نامه‌ای به اطلاع سازمان می‌رسانم. چون مبلغ بزرگی از هزینه‌های باشگاه پرسپولیس را سازمان تربیت‌بدنی پرداخت می‌كند و باید بداند كه ما چه مشكلاتی داریم.
سرپرست باشگاه پرسپولیس در جواب این سئوال كه آیا بازی مقابل سایپا آخرین فرصت برای كرانچار بود یا خیر گفت: هرگز این طور نبود. اگر می‌باختیم هم كرانچار بركنار نمی‌شد. در فوتبالی كه هر 5 روز یك بار انجام می‌شود نمی‌توان به پیكره كادر فنی دست زد. اگر مشكلی باشد برخورد می‌كنیم و سعی خواهیم كرد با تذكر و اولتیماتوم مشكل را حل كنیم ولی قصد تغییر و تحول نداریم.
وی عنوان كرد: همانطور كه بارها گفتم در مسائل فنی دخالت نمی‌كنم ولی اگر احساس كنم مشكلی هست از طریق رسانه‌ها تصمیم جدیدم را اعلام خواهم كرد. اگر مدیرعامل شدم كوتاهی نخواهم كرد در غیر این صورت دو دستی صندلی مدیریت را به فرد دیگری خواهم داد.
كاشانی درباره علیرضا نیكبخت واحدی عنوان كرد: با توجه به اینكه می‌توانیم بازیكنانی را از لیست خارج كنیم و تا به امروز تقاضاهای بسیاری از باشگاه شده تا بازیكنانمان را در اختیار بگیرند جای خالی داریم. به همین دلیل برای جذب كریمی و نیكبخت واحدی مشكلی نداریم و امیدوارم آنها را در نیم فصل در پرسپولیس ببنیم.
كاشانی درباره پیروزی مقابل سایپا گفت: برد شیرینی بود مخصوصا در برابر سایپا كه هیچ تیمی نتوانسته به راحتی آن را شكست دهد. این پیروزی را به تمام هواداران تبریك می‌گویم و امیدوارم در بازی‌های بعدی با این پیروزی‌ها به صدر جدول برسیم. من از بازیكنانم و هوادارانی كه 90 دقیقه پرسپولیس را تشویق كردند، قدردانی می‌كنم.

 

هرچند پزشکان رئال خبر آمادگی رونالدو را تائید نکرده اند اما این بازیکن خود را آماده بازگشت به میدان میداند


کریس رونالدو اعلام کرده آماده بازگشت به میدان و حتی بازی با گیخون در روز شنبه است.
قرار بود رونالدو حداقل سه هفته دور از میدان باشد اما خودش مدعی است هیچ دردی در ساق پای خود احساس نمیکند و میتواند از این هفته در میدان حاضر شود.

«من هیچ دردی در پایم حس نمیکنمو خودم را آمده حضور در مسابقات می بینم.»

رونالدو حتی میخواست برای بازی با میلان هم در ترکیب رئال قرار بگیرد که پزشکان تیم مانع او شدند. به نظر میرسد پلگرینی هم دوست ندارد در مورد ستاره خود دست به ریسک بزند. رئال و گیخون فردا شب به مصاف هم خواهند رفت.


Alor Blend Cream
پنجشنبه 17 مرداد 1398 03:35 ب.ظ
Nice weblog here! Also your website loads up fast! What web host are you the usage of?

Can I am getting your associate link on your host?
I desire my website loaded up as fast as yours lol.
Alor Blend Serum
چهارشنبه 16 مرداد 1398 04:56 ب.ظ
Hey there, You've done a great job. I'll certainly digg it and in my view suggest to my friends.
I'm sure they will be benefited from this web
site.
duraburnketo.org
چهارشنبه 16 مرداد 1398 09:04 ق.ظ
Undeniably believe that which you said. Your favorite
reason appeared to be on the net the easiest thing to take into accout of.

I say to you, I definitely get annoyed whilst other folks consider worries that they just do
not realize about. You controlled to hit the nail upon the highest as
smartly as outlined out the whole thing with no
need side-effects , folks could take a signal. Will probably be again to get more.
Thanks
http://blingee.com/profile/vaughnrose5
پنجشنبه 3 مرداد 1398 12:54 ق.ظ
Good ? I should definitely pronounce, impressed
with your site. I had no trouble navigating
through all tabs as well as related information ended up being truly simple to do to access.
I recently found what I hoped for before you know it at all.
Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those
who add forums or something, web site theme . a tones way for
your customer to communicate. Excellent task.
RXZ Male Enhancement Reviews
یکشنبه 23 تیر 1398 12:41 ق.ظ
Undeniably consider that which you said. Your favorite reason seemed to be on the web the easiest thing to keep in mind of.
I say to you, I definitely get annoyed whilst people consider concerns that they just
don't know about. You managed to hit the nail upon the highest and also defined out the
entire thing without having side-effects , other folks could take a signal.
Will probably be back to get more. Thanks!
https://myspace.com/neville93rivera
دوشنبه 17 تیر 1398 04:34 ق.ظ
I like this web site because so much useful material on here :
D.
https://forums.huduser.gov/member.php?action=profile&uid=217689
دوشنبه 17 تیر 1398 03:22 ق.ظ
Howdy! Would you mind if I share your blog with my myspace group?
There's a lot of folks that I think would really appreciate your content.

Please let me know. Cheers
http://als.anits.edu.in/members/moos41moos2/
دوشنبه 17 تیر 1398 01:00 ق.ظ
Wow, amazing blog structure! How long have you been running
a blog for? you make running a blog look easy. The overall glance of your
website is wonderful, as well as the content![X-N-E-W-L-I-N-S-P-I-N-X]I just couldn't go away your web
site prior to suggesting that I extremely enjoyed the standard info a person supply to your guests?
Is gonna be again incessantly to check up on new posts.
http://tinyurl.com/qmpldy21
دوشنبه 17 تیر 1398 12:23 ق.ظ
Hi, I do think this is a great site. I stumbledupon it
;) I am going to return yet again since I book-marked it.
Money and freedom is the best way to change, may you be rich and
continue to guide other people.
http://bit.do/BrowneWilladsen6107
یکشنبه 16 تیر 1398 09:25 ب.ظ
I like this weblog very much so much superb info.
cialis from canada
دوشنبه 3 تیر 1398 04:54 ق.ظ

Cheers. Good information!
walgreens price for cialis cialis 30 day sample cialis online holland side effects for cialis cialis 100 mg 30 tablet buy cialis online buy cialis uk no prescription acquistare cialis internet cialis kaufen generic cialis pill online
http://marapsroo.strikingly.com/
یکشنبه 2 تیر 1398 12:56 ب.ظ

Tips clearly taken..
are there generic cialis low cost cialis 20mg prix de cialis cialis generisches kanada cialis kaufen wo cialis patentablauf in deutschland cialis side effects cialis lilly tadalafi cialis 20mg cialis online nederland
http://achrehla.strikingly.com/
شنبه 1 تیر 1398 10:18 ب.ظ

Kudos! An abundance of facts.

cialis online nederland price cialis per pill when will generic cialis be available cialis 200 dollar savings card cialis professional yohimbe cialis baratos compran uk buy cialis uk no prescription generic cialis 20mg uk cialis daily online cialis
http://ginkticne.strikingly.com/
شنبه 1 تیر 1398 05:27 ق.ظ

Very good content, Regards!
cialis 5 mg effetti collateral tarif cialis france cialis arginine interactio estudios de cialis genricos cialis 5 mg schweiz cialis usa cost where to buy cialis in ontario only best offers cialis use buy cialis online nz female cialis no prescription
Cialis pills
جمعه 31 خرداد 1398 01:43 ب.ظ

Lovely data, Thanks a lot.
achat cialis en itali order generic cialis online generic cialis tadalafil buy cialis uk no prescription wow cialis tadalafil 100mg cialis 5mg prix cialis super acti we choice cialis pfizer india tadalafilo generic cialis pill online
cialis canada
پنجشنبه 30 خرداد 1398 08:48 ب.ظ

Many thanks! Terrific stuff.
when can i take another cialis generic cialis at walmart buy cialis sample pack cialis generico online enter site 20 mg cialis cost cialis generic we choice cialis pfizer india cialis rckenschmerzen cialis 20mg prix en pharmacie buy cialis uk no prescription
Cialis generic
پنجشنبه 30 خرداد 1398 02:17 ق.ظ

Fine material. Many thanks.
cialis taglich import cialis generic cialis review uk wow look it cialis mexico generic cialis 20mg tablets ou acheter du cialis pas cher cialis pas cher paris enter site very cheap cialis cialis et insomni cialis generic
http://swaneral.strikingly.com/
چهارشنبه 29 خرداد 1398 09:50 ق.ظ

Appreciate it, Quite a lot of tips.

cialis coupon cialis pills in singapore cialis tadalafil online buying cialis in colombia cialis prices in england buying cialis in colombia cialis generico in farmacia 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis online cialis official site
http://diagrassapp.strikingly.com/
سه شنبه 28 خرداد 1398 05:32 ب.ظ

Incredible all kinds of terrific tips!
cialis 20 mg cialis daily venta de cialis canada cialis side effects dangers cialis prezzo in linea basso cialis venta a domicilio generic cialis in vietnam cialis 30 day sample purchase once a day cialis cheap cialis
cialis generique
دوشنبه 27 خرداد 1398 05:04 ق.ظ

Fantastic material. Appreciate it.
usa cialis online cialis for bph cialis flussig click now cialis from canada cialis pills cialis generika opinioni cialis generico enter site very cheap cialis generic cialis levitra how to purchase cialis on line
http://centworlprop.strikingly.com/
یکشنبه 26 خرداد 1398 03:41 ب.ظ

Thank you, Ample tips!

achat cialis en europe cialis generique cialis authentique suisse usa cialis online cialis daily dose generic cialis price thailand cialis 5 effetti collaterali buying cialis overnight acheter du cialis a geneve usa cialis online
Buy cialis online
یکشنبه 26 خرداد 1398 01:17 ق.ظ

You said it very well..
cialis 20 mg effectiveness cialis per paypa walgreens price for cialis cialis name brand cheap cialis dosage cialis flussig we choice free trial of cialis costo in farmacia cialis ou acheter du cialis pas cher try it no rx cialis
cialis professional
شنبه 25 خرداد 1398 11:13 ق.ظ

Truly lots of very good info.
we like it cialis soft gel cialis for sale south africa canadian cialis precios cialis peru cialis canadian drugs precios cialis peru cialis generic cialis professional yohimbe american pharmacy cialis callus
cialis coupon discounts
جمعه 24 خرداد 1398 08:57 ب.ظ

You explained it exceptionally well.
purchasing cialis on the internet look here cialis order on line achat cialis en itali cialis coupons printable cialis 20mg generic cialis at the pharmacy cialis for sale in europa cialis manufacturer coupon cialis 20mg generic cialis 20mg tablets
http://nistfengspych.strikingly.com/
جمعه 24 خرداد 1398 06:50 ق.ظ

Amazing stuff, Regards.
cialis 10mg prix pharmaci cialis generique 5 mg cialis tadalafil online comprar cialis 10 espa241a cialis pills cialis kamagra levitra generic cialis levitra cialis efficacit cialis daily cialis e hiv
cialis on sale in usa
پنجشنبه 23 خرداد 1398 04:37 ب.ظ

Regards. An abundance of info!

buy cialis online cheapest cialis tadalafil online safe site to buy cialis online cialis coupons printable cialis 5 mg cialis patentablauf in deutschland cialis daily dose generic cilas cialis great britain tarif cialis france
http://pronencrac.strikingly.com/
پنجشنبه 23 خرداد 1398 02:59 ق.ظ

Many thanks, Quite a lot of info.

cialis free trial enter site natural cialis wow cialis 20 only here cialis pills purchasing cialis on the internet acheter cialis meilleur pri 5 mg cialis pharmacie en ligne cialis name brand cheap cialis kaufen trusted tabled cialis softabs
http://cialisvie.com/
سه شنبه 21 خرداد 1398 08:50 ق.ظ

Superb postings. Thanks.
cialis daily new zealand brand cialis generic cialis cuantos mg hay cialis daily reviews sublingual cialis online cialis professional from usa cialis 5 mg scheda tecnica purchasing cialis on the internet cialis wir preise cialis kaufen
cialisvie.com
دوشنبه 20 خرداد 1398 03:50 ق.ظ

Nicely put, Kudos.
purchasing cialis on the internet where do you buy cialis cialis 5 effetti collaterali cialis 20 mg cost cialis generico cialis 5 mg tadalafil generic cialis tadalafil cialis bula comprar cialis 10 espa241a
http://cialisvie.com/
شنبه 18 خرداد 1398 09:44 ب.ظ

Thank you! An abundance of content!

cialis 05 cialis prices in england viagra cialis levitra acheter du cialis a geneve if a woman takes a mans cialis cost of cialis cvs wow cialis tadalafil 100mg cialis tablets australia low dose cialis blood pressure cialis arginine interactio
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
طبقه بندی
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
نظرسنجی
  پسری یا دختر ؟

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس